Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszul esik, hogy nem keres...

Rosszul esik, hogy nem keres a pszichiáter, milyen baromság ez?

Figyelt kérdés

Nagyon padlón voltam sokáig, pszichiáternél jártam, gyógyszert szedtem, de igazán alig beszéltem valamit, minden bennem maradt. A doki egy intenzív terápiát javasolt, majd a az utolsó alkalomat, amit megbeszéltünk e-mailen keresztül lemondtam. Ő nem kérdezte miért, megyek-e legközelebb, csak köszönte, hogy időben szóltam.

Én meg olyan debil vagyok, hogy teljesen kiborultam, hogy felőle is akár kinyírhatnám magam.

Tudom, hogy oltári nagy baromság, mégis ettől még elveszettebbnek érzem magam, hallottatok már ti ekkora marhaságot?


2012. aug. 15. 21:20
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

szakmailag helyesen tette, hogy nem kérdezősködött

a terápiába ez tényleg belezavarna

2012. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
de mégis miféle terápiába.... :S a gyógyszerfelírási terápiába? :S
2012. aug. 18. 23:51
 23/42 anonim ***** válasza:

"Kutya kötelessége lett volna érdeklődni, hogy miért nem jössz,"


Egy TB-s pszichiáternek lehet akár több száz betege is . 1 hónapra tudnak adni időpontot. Ő azt köszönte meg, hogy átadhatja a helyedet másnak. Egyébként miért nem mentél el a kezelésre?

2012. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

az elején nem azt irtad, h terápiára jársz hozzá?


ha valami közölni valód lett volna felé azt leírtad volna neki

2012. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
úgy tünik, direkt vártad, hogy majd belekérdez és akkor mesélsz az állapotodról, de ez ilyen manipulálós dolog. de lehet nem ez volt a célod, nem tudom.
2012. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Ez úgy van, hogy nem tudok csak úgy leülni és mondani, ez valahogy nem így megy, ez nem öt perces gyors történet-darálás... :S Arról nem beszélve, hogy szociális fóbiám van (szerintem), már az is tök nehéz volt nekem, hogy egyáltalán elmentem valakihez...

Na mindegy, most már látom, hogy minden így marad örökre... : (

2012. aug. 29. 18:31
 27/42 anonim ***** válasza:
Na, ne add már fel rögtön, mert egy állami (túlterhelt) pszichiáter nem nyújtott segítséget. Keress tovább, lehetőleg pszichológust.
2012. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
de akkor az összes állami túlterhelt, nekem meg nincsen pénzem. Tehát megint csak arra a következtetésre kell jutnom, hogy akinek nincs pénze, ássa el magát :/
2012. aug. 30. 10:19
 29/42 anonim ***** válasza:
thalassa ház meg a tündérhegy még opció
2012. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Akadnak kivételek. A régi kérdések közt kell kutakodni, valaki nagyon jó állami pszichológust talált, máshol meg javasoltak olyan helyeket, ahol elérhető áron, vagy megbeszélés szerinti összegért foglalkoznak a páciensekkel.
2012. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!