Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt életképtelen ember...

Van itt életképtelen ember rajtam kívül?

Figyelt kérdés
a tények 6 évig szívtam füvet és kipróbáltam pár szintetikus szert is....és megpróbáltam már többször is lerakni..a használatuk miatt kialakult nálam egy elég súlyos agorafóbia de ha ez nem lenne elég akkor még az elmúlt 3 évben állandóan visszatérő depresszió is...és már meguntam a folyamatos újrakezdést h hol beteg vagyok hol teljesen tünetmentes...már nem bírom ezt ezért...folytatás lent ---->

2012. júl. 2. 09:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam már, hogy hasonló témában (én sose szívtam semmit, és nem ittam semmit, de ez nem ezen múlik) írok ide, de minek? :) Azért életképtelen az ember, mert úgyse megy semmire a várható sablondumákkal, hogy "keress barátokat", stb. hisz ha ezek mennének, nem írna... De ha nem megy, nem lép ki a sz.rból. ... Minek is ezt ragozni, nem visz előbbre.
2012. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!