Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt életképtelen ember...

Van itt életképtelen ember rajtam kívül?

Figyelt kérdés
a tények 6 évig szívtam füvet és kipróbáltam pár szintetikus szert is....és megpróbáltam már többször is lerakni..a használatuk miatt kialakult nálam egy elég súlyos agorafóbia de ha ez nem lenne elég akkor még az elmúlt 3 évben állandóan visszatérő depresszió is...és már meguntam a folyamatos újrakezdést h hol beteg vagyok hol teljesen tünetmentes...már nem bírom ezt ezért...folytatás lent ---->

2012. júl. 2. 09:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10. válaszoló.. az esélytelen h barátokat találjak...mivel a házat nem merem elhagyni a testvéreim barátaihoz alig merek hozzászólni...és az a korosztály pedig olyan 10-től max. 14 éves korig terjed...akkor a korosztályomban szerinted h barátkoznék??? meg am sem oldaná meg a problémákat...vannak illetve voltak olyan barátaim akik nem éltek ilyesmivel soha....de őket sem akarom keresni mint ahogy senkit sem....ezt amúgy nem képletesen szoktam írni ide GYK-ra csak senki nem hisz nekem h ténylegesen 2 HÓNAPJA nem mentem az udvarunknál messzebbre..ezért már szinte teljesen befordultam az egyetlen emberi kapcsolatom az h itt beszélgetek emberekkel....és nem NEM akarok jobban lenni mert visszaesnék egy idő után de így nem tudok ha csak itthon vagyok persze ezzel megnehezítem a családom életét bár próbálok a lehető legkevesebb terhet jelenteni a Szüleimnek de hát akkor is tudom h nem jó nekik nézni ahogy élek most....pláne h azt hitték h már vagy 3-4 éve tiszta vagyok...elég kemény lelki ismeret furdalásom van-e miatt is...én már nem leszek jobban csak ha már nem élek..önző dolog igen elmenekülni a gondok elől ahelyett h megpróbálnám megoldani...de már annyiszor próbáltam h elég volt soha nem voltam az a probléma megoldó tipus de valahogy mindig össze szedtem magam vagy össze kapartak mások de most már elég még 1x NEM....
2012. júl. 4. 09:46
 12/21 anonim válasza:

8. vagyok. igen ezen én is gondolkodtam, hogy éhen meg szomjan halni elég sokáig tart...de amikor már nagyon reménytelen vagyok mindig csak az jut ezsembe hogy most lefekszem az ágyamba és várok addig amíg meghalok. nem tudom hogy kivitelezhető lenne-e. de ja, valószínűleg még így is el kell nekem is töltenem itt 20-30 évet valahogyan.

könnyű azt mondani hogy keressünk barátokat. szerintem huszonévesen már nem nagyon kötnek az emberek új, meg főképp igazi barátságokat...és amúgy se tudnám hol kezdjem a "barátkozást", ez számomra elképzelhetetlen hogy honnan lehet csak úgy barátokat találni

2012. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
utolsónak: nem kivitelezhetetlen am csak egy jó hely kell hozzá...ennyi azért írtam a szomj halált mert kaja nélkül kibírja egy átlag ember 3-4 vagy több hétig is de víz/ivás nélkül 1 hétnél nem nagyon bírjuk tovább ezért ez a szimpatikusabb...a barátokkal kapcsolatban meg igazat adok neked...itthon ezt lehetetlen megcsinálni am vagy rábeszélnek h egyél vagy igyál már vagy ha ez nem megy akkor mentőt hívnak rád és go kórház...gondolom ez reális...ezért kell egy hely ahol nem járnak emberek és ahol ellehet tölteni 1,5-2 hetet egedül akkor tuti véged...ha tudnék ilyen helyről akkor rendbe hoznám magam annyira h kimerjek egyáltalán menni és egyenesen oda mennék....
2012. júl. 4. 12:36
 14/21 anonim ***** válasza:

Én hogy képzelem el: interneten keresztül megismersz egy barátot vagy barátnőt, aki elmegy hozzád, és őmellette majd ki mersz menni az utcára, őmellette nem fogsz félni, és hamarosan rájössz arra, hogy nincs is mitől félni.


Tényleg nincs.

2012. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
...Sosem szabad feladni!!! Akkor is, újra és újra kell próbálkozni... Tudnám a megoldást erre a problémára is....de ez elég egy felsőbbrendű dolog...de ha gondolod, nagyon szívesen beszélgetek veled erről is, de amúgy is, másról is!!! Ha én ilyen helyzetben lennék,,,és ezzel a tudással amim van...meg tudnám csinálni! ...ha a rákból meggyógyulnak ezzel...akk ez sem probléma!! Am, ha már ennyien is elolvasták, és próbálnak segíteni is, az már eleve egy jó dolog! Nem állítok más helyében semmit, de azt állítom, hogy rám számíthatsz!!!! És ne add fel!!!!!!
2012. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Ui.: De mondjuk akarat híján igen, ez nem fog menni... De mért ilyen embereket keresel??? (előző válaszoló)
2012. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Azért keresek ilyen embereket mert érdekel h van-e egyáltalán rajtam kívül ilyen...h nem akar semmit az élettől de azt tapasztalom h nincs...és ezzel bebizonyult h tényleg baj van velem bár am is tudtam h nincs minden rendben a fejemben de most már mind1 is
2012. júl. 5. 14:17
 18/21 anonim válasza:
Biztos, hogy vannak még ilyen emberek, csak ok is visszahúzódnak, nem találod őket, de vannak!!!
2012. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
# 18/18...igen biztosan csak nem GYIK-on...
2012. júl. 6. 12:55
 20/21 anonim ***** válasza:
Csáó! Én is ebben a cipőben jártam. agora fóbiám volt és kb hasonló volt a helyzet. nem mozdultam ki sehova. nem mertem emberek közé menni.ez okból a 8 általánosom sem volt meg, mert suliba sem jártam. rávettem magam, hogy elmegyek ideg gondozóba és hátha tudnak segíteni.Elmentem, írtak gyógyszert. igaz hogy amit először írtak az nem használt mert nagyon sok mellék hatást váltott ki, de most már frankó minden. azóta elvégeztem az általános iskolát is estin 1 év alatt a 7. - 8. osztályt és szeptemberbe folytatom a szakközépet szintén estin. menj el egy pszichiáterhez fog írni gyógyszert és oldódni fog a szorongásod. ha gondolod beszélgethetünk facebookon vagy emailben. 18/f
2012. júl. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!