Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen életképtelen találta...

Milyen életképtelen találta ki, hogy a kólában kátrány van? Hogy juthat eszébe valakinek ilyen?! és Milyen beteg ember veszi ezt be?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 08:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%
Manapság már az oxigén is rákkeltő,úgyhogy ne csodálkozz...
2009. jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
69%
ettől függetlenül a kóla egy nagy XAR mert televan cukorral.
2009. jún. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
59%
Milyen beteg ember NEM "veszi ezt be"? Idd a kólát idióta, aztán ne csodálkozz semmin. Az ilyen nagyokosok, mint te, arra is csak legyintenek, hogy mennyire károsító pl. a cigaretta. Képzed, a kólát mi pl. arra használjuk, hogy a rózsát permetezzük vele, amikor levéltetves. Teljesen bevált. De te csak idd nyugodtan. Az ilyen majmok hadd hulljanak.
2009. jún. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
52%
Orvosok találták ki és igazuk van.Egyik ismerősöm naponta ivott kólát és 1 éven belül tönkrement az egészsége,mai napig gyógyszereket szed.
2009. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%

Édes istenem, miért kel mindent ilyen extrém módon csinálni?

Megőrülök attól, hogy vérben forgó szemű emberek akarják megváltani az életem és elmagyarázni, hogy rákban fogok elpusztulni, mert megérintettem egy fehér cukorkristályt, ittam egy kólát, ettem egy fokhagymás oldalast, esküvőn elszívtam egy szivart......Én sportolok napi 1-2 órát, nevelek 3 gyereket, rendbentartom a házat, dolgozom, tanulok rengeteget szeretkezem a férjemmel és szörnyen egészségesnek érzem magam 42 évesen.


Semmi szélsőség nem jó. Igen nem jó a cukrozott üdítő, de ha valaki néha megiszik egyet semmi baja nem lesz tőle.

Olyan beteg embert viszont konkrétan ismerek aki a nagy egészséges élettől már úgy nézett ki mint egy aszott múmia és igenis rákos lett. Pedig még az orrát is befogta, amikor malacot sütöttünk a kertben, nehogy valamit belélegezzen.


Csináljatok mindent ami jól esik, csak mértékkel.

2009. jún. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak.. létezik cukormentes is te agyoniskolázott..

többieknek: én nem csak szimpla egy éve iszok kólát meg több f@szságot, és azon kívül h kicsit sárgák a fogaim semmi nincs...


a kérdés meg nem az volt, hogy milyen egészséges..

hanem hogy MILYEN ÉLETKÉPTELEN TALÁLTA KI, HOGY A KÓLÁBA KÁTRÁNY VAN? erre 4ből 1 válaszoló volt képes.. gratulálok

2009. jún. 7. 08:55
 7/33 A kérdező kommentje:

5. válaszolónak van igaza ^^

5ből 1 értelmes ember.. magyar átlag :D

2009. jún. 7. 08:56
 8/33 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kérdező, kár, hogy amikor fogantál, nem volt jó film a tv-ben. Az ilyen korlátolt barmokat igazán kár szaporítani.
2009. jún. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
67%

Kedves Kérdező, a Kólában egy Aszpartán illetve Fenil analin nevű súlyos idegméreg, van ami fokozatosan roncsolja az agysejteket, és szépen elhülyüj tőle az ember....Viselkedésedet, azt hiszem ennek betudhatjuk, már eléggé elhülyültél a sok édesítőszertől....


Amúgy ez a két méreganyag ami a light kólában benne van, úgyhogy kedves diétázó tinilányok, csak igyátok a sok mérgező szarotokat, mert attól az pár teáskanál cukortól ami egy pohár kólában benne van biztos k*rva kövérek lennétek...Így viszont szép lassan olyan primitívvé váltok, mint...egyesek...

2009. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
59%
KEdves kérdező: Részvétem. Mondd meg a szüleidnek hogy legközelebb használjanak gumit, magadat járatod le.
2009. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!