Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen életképtelen találta...

Milyen életképtelen találta ki, hogy a kólában kátrány van? Hogy juthat eszébe valakinek ilyen?! és Milyen beteg ember veszi ezt be?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 08:31
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű!Igyál vizet!!!
2009. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
53%

én 08.54.


Na, erről beszéltem, amikor a vérben forgó szemű, világmegváltókról írtam. Most miért kell ilyen stílusban válaszolni? Úgy csináltok, mintha gyereket erőszakolt volna meg a kérdező.

Primitív viselkedés.

Gondolkodjatok már olyan dolgokon mint a szabad akarat, a más véleményének tiszteletben tartása, az emberi méltóság.

2009. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

nemértem miért kell ilyen bunkó, tapló módon válaszolni..

olvassák ezt az oldalt normális emberek is? hát nem úgy tünik..

mellesleg jó, hogy elmondjátok mi van a kólába...

de az még mindíg nem hangzott el, hogy "Milyen életképtelen találta ki, hogy a kólában kátrány van?"

szövegértés?! van?

2009. jún. 7. 11:12
 14/33 anonim ***** válasza:
44%

Amúgy nem mindegy, hogy ki találta ki?

Lényeg, hogy egy nagy hülye. Ennyi!

Ki nem szarja le?

Ha megtudod, hogy ki találta ki, akkor mit csinálsz vele?

Tán agyonlövöd vagy mi?

2009. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
76%

"Milyen életképtelen találta ki, hogy a kólában kátrány van?"

Szerintem egy iskolázott tudós, akit te csak bolondnak nevezel.

"Hogy juthat eszébe valakinek ilyen?!"

Biztosan látott sok embert szenvedni a kóla hatásaitól és ki akarta deríteni, hogy miért vannak olyan rosszul tőle.

"és Milyen beteg ember veszi ezt be?+

Én elhiszem, de nem vagyok beteg veled ellentétben. De még ha nem lenne igaz, akkor sem innám, mert kivonja a kalciumot a fogaimból és nincs kedvem az életemet leélni a fogorvosnál. Ha a kólába beleteszel egy éjszakára egy anyacsavart, akkor az reggelre el fog tűnni. Most biztosan azt fogod írni, hogy neked nem egy éjszakán keresztül van a szádban a kóla. Na akkior számoljunk: Tegyük fel, hogy naponta mgiszol 0,5l kólát. Kb. 15 másodpercig van a szádban amíg megiszod. Ha azt beszorozzuk 15 másodperc*30 nap*12 hónap*30 év = 162000 másodperc, ami 45 óra hossza, vagyis majdnem 2 nap, akkor 30 év múlva jóeséllyel nem lesz fogsorod.

2009. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
91%

"nemértem miért kell ilyen bunkó, tapló módon válaszolni..

olvassák ezt az oldalt normális emberek is?"

Ki írta ugyanilyen stílusban a kérdést???Láttam úgy is mielőtt nem moderálták!

Csak olyan stílusban kapsz választ,ahogyan feltették!Ha szépen írsz,szépen válaszolnak!Ennyi!

2009. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
100%
Tudtad hogy amerikában baleseteknél szokták használni a colát. Azzal takarítják fel a vért az aszfaltról, és tegyél egy szeget egy dobozba és önts rá colát nézd meg mi marad belőle két nap múlva. Semmi a cola szétmarja az egészet. Nem beszólni akarok mert én is iszom, lehet hogy nem jó de ez van.
2009. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

na jó.. szögezzük le..

tudom hogy a kólának 1000 és 1 káros hatása van...

nem olyan stílusba írtam ki a kérdést hogy az legyen a válasz h Đögölj meg te g$eci..

a másik meg ahogy nézem, azoknak az embereknek aki ezt az oldalt olvassa a 20% kb a reggeli virág, ebéd egy jó kiadós fűsaláta, körettnek víz és vacsira is megeszik pár falevelet..

a többiek csak szimplán füvet esznek.. /tisztelet a kivételne/


sajnálom hogy ez lett a kérdés vége.. nem gondoltam hogy nemjárnak normális emberek erre az oldalra..

csak szimplán az érdekelt.. hogy milyen hülye találta ki hogy a kólába kátrány van..

mivel a kátrány többé-kevésbbé folyékony olaj.. OLAJ!! hogy kerülne egy italba olaj...

mind1.. nemérdekel, ha csak ilyen tapló módon lehet válaszolni..


ja és azért írtam ki így a kérdést, mert szerintem normális ember nem találki olyat, hogy olajat raknak egy italba [és nem étkezési olajat]

2009. jún. 7. 14:08
 19/33 anonim ***** válasza:
81%

"a másik meg ahogy nézem, azoknak az embereknek aki ezt az oldalt olvassa a 20% kb a reggeli virág, ebéd egy jó kiadós fűsaláta, körettnek víz és vacsira is megeszik pár falevelet.."


Ezzel a kommenttel is bizonyítottad, hogy mekkora barom vagy!!

2009. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

nem vagyok barom..

csak aki már egy italt is méregnek hív nem ép elméjü.. és ilyeneken behülyülök

2009. jún. 7. 20:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!