Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongók, pánikbetegek, kire...

Szorongók, pánikbetegek, kire milyen hatással van az időjárás-frontok? Pl hidegfront, valakinél okoz szorongóbb napokat? Olyankor mit éreztek?

Figyelt kérdés
Én nagyon szorongó vagyok alapból,és pánikbeteg.Napokig van hogy jól vagyok,utána napokig nagyon nem jól.Reszketek belülről,szorongok,félek,rossz kedvem van.Aztán pár nap megint jól vagyok...miért van hogy ingadozik ez nálam?Időjárás változástól esetleg?Kánikula volt,jól voltam,pedig nem bírom a meleget.Most hogy pár fokkal enyhűlt,szél is jött,megint rosszabbul.Nemértem,de már nagyon szenvedek ettől.
2012. máj. 5. 08:44
1 2
 11/12 Puszedly87 válasza:
Sziasztok! Nàlam is így van..... nem szedtek valami gyógynövényt? Rhodiola rosea?
2015. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Sziasztok ! Nyyolc éve volt előszőr pánikrohamom . Régen nagyon szerettem a meleget és most fura mód nyáron jön elő a pánikbetegségem. Már a vérnyomásom is felmegy. Fáradékony leszek, fejfájásom lesz és elfog a bizonytalanság érzés. Érdekes, hogy a válszadók többségének rossz időben jön ki a pánikbetegsége. Nekem nem. Nyáron.
2019. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!