Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek, mit éreztek az...

Pánikbetegek, mit éreztek az ilyen szeles napokon?

Figyelt kérdés
Rosszabbodik az állapototok?Én nem vagyok jól.
2012. márc. 30. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem zavar, viszont az eső megnyugtat.
2012. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez senkinek nem jó , nekem az ízületeim fájnak napok óta, én sem vagyok jól.
2012. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem vagyok pánikbeteg, de az ilyen szeles időkben én is egy kicsit feszültebbnek érzem magam. Az esőt én is szeretem
2012. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is attól félek, hogy felkap a házammal együtt és elrepít az Óperenciás tengeren is túlra... Jobb lenne, ha nem figyelnéd ennyire magad, hogy ha most erre fúj a szél, akkor melyik agyféltekéd fáj, ha meg arra, akkor meg mid fáj, talán nem lennél pánikbeteg. szerintem a pánikbetegekkel gyerekkorukban túlzottan sokat foglalkoztak, ezért amikor felnőnek, már nem olyan aranyosak és ki kell találniuk valamit, ami miatt figyelnek rájuk az emberek, ahelyett, hogy összeszednék magukat. Ha örökké magammal lennék elfoglalva, biztos nekem is megfájdulna a fejem.
2012. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
itt nincs szél, de reggel olyan sötét volt, hogy semmi kedvem sem volt felkelni... ilyenkor jobban félek kimenni, közlekedni, mint egyébként és ideges és türelmetlen vagyok.. elment a maradék életkedvem is, de jobb nem beszélni erről, mert az is fokozza a hatást
2012. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, én pánikbeteg vagyok, de a szél nem zavar. Bár ezen kívül sok más igen, úgyhogy annyira azért nem vagyok szerencsés :(
2012. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem bírom az ilyen időt, ma is beszartam, pedig nagyon küzdöttem ellene. Kétszer is. És csak rosszabbodik, mert már fáj is. Remélem hamar elmúlik ez az egész szél. A napra is érzékeny vagyok, de legalább tiszta maradok. Néha.
2012. ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ancseszkava ***** válasza:

Szivdobogás,enyhe fulladás a jellemző rám,sajnos pánikbeteg vagyok,csak szorongásoldót szedek(frontin 0,25)

Az eső engem is megnyugtat,érdekes!!!! Szeretem!

2012. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 4es valaszolora csak azt tudom mondani 6 ev utan is hogy egy bunko, ennyi orome legyen egesz eleteben hogy panikbetegeket es szorongokat oltogat! Szomorodj meg
2018. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pánikbeteg, de napok óta én sem vagyok jól, nekem is az ízületeim kezdtek fájni tegnap és rosszul alszom, néha alig alszom éjszaka.
2018. jún. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!