Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek, szorongók!...

Pánikbetegek, szorongók! Menstruáció előtti napokban felerősödhetnek a tünetek?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg,eléggé szorongó vagyok.Orvoshoz járok,gyógyszert szedek.Elvagyok így.De most menzesz előtt vagyok 5nappal,és ma különösen nem vagyok jól.Olyan érzés,mintha mindjárt jönne egy pánikroham,sírhatnékom is van,kótyagos a fejem,és rossz hangulatom is van.Annyira rossz.Ennek köze lehet ahhoz hogy előtte vagyok?Vagy a front okozza?Félelem,erős félelem van bennem,gyomorideg,pedig semmi okom nincs rá.Máskor is persze menzesz előtt nem vagyok toppon,de most mintha rosszabb lenne,és félek,hogy rosszul leszek:-(
2011. nov. 25. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg vagyok évek óta, és igen, tapasztalatból mondom, hogy menzesz előtt erősebbek szoktak lenni a pániktüneteim. Valamint szerintem frontérzékeny is vagyok. Ezek a tényezők nagyon is fel tudják fokozni a szorongást.
2011. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előbbi vagyok megint. Szóval nyugodj meg, semmi más bajod nincs. Bőven elég ennyi, ne aggódj más dolgokon. Egyébként nekem már 2 héttel előtte szoktak fokozódni a tünetek.
2011. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:-)
2011. nov. 26. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :)
2011. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!