Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek, szorongók! Mik...

Pánikbetegek, szorongók! Mik a testi tünetetek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy aki ilyen betegségekben szenved,milyen testi tüneteket produkál?Amiről tudja,hogy a stressz okozza.
2011. nov. 22. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem allando hanyingerem volt,etvagytalansag,neha szivveres,most hirtelen ez jut eszembe,nem vagyok mar panik beteg.Voltak hasmenesek is,puffadas,gyomorfajas.
2011. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mint a szívinfarktus: leizzadás, heves szívdobogás, ájulás érzés, veríték, légszomj, "jaj, mindjárt elájulok" érzése


de ismerek olyat,akinek ehhez még a feje is zsibbadt és olyat is,aki homályosan kezdett látni

2011. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok

Panik közeledtekor,erös felelmet ereztem,majd jött a szivdobogas,legjomsz,gyomorfajas,hasmenes,olyan erzes hogy el kell menekülni az adott helyröl,ahol epp tartozkodtam.

2011. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,ilyenek a sajátjaim is.Szedek gyógyszert,járok pszichiáterhez.DE!!Valahogy nem az igazi.Néha itt-ott fáj.Mellkas,hát,fej,gyomor sorolhatnám.Nemtudom ezeknek van-e köze ahhoz,hogy még eléggé szorongok,stresszelek:-(Sajnos munkám nincs,ez miatt is padlón vagyok.Járok futni,sétálni,biciklizni...De ez nem elég,agyalok folyamatosan...
2011. nov. 22. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen,minden fajasnak,köze van a szorongashoz,es en akkor mindent analizaltam,mitöl van most ez,mitöl van most az,nincs-e valami komoly betegsegem,minden pici kis fajas,oriasinak tünt,es komoly betegsegnek minösitettem.
2011. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na hát nálam ugyanez van...Minden kis jelet halálos betegségnek képzelek.Biztos vagyok benne,hogy engem már ez készít ki.Most pl hát fájdalmam van,és rettegek hogy mitől...
2011. nov. 22. 21:31
 7/10 anonim ***** válasza:
A heves szívverés, mellkasi nyomás, zavaros látás vagy "fényeslátás", légszomj, kéz zsibbadás volt jellemző. A legdurvább a mellkasi nyomás + légszomj, egyből jön a félelem hogy meghalok.
2011. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Halálfélelem, szapora szívverés, légszomj, tarkómnál fájt, rosszul aludtam, izzadás majd hidegrázás, mellkasi fájdalom, olyan érzésem is volt mintha nem lennék a saját testemben, na az elég félelmetes ijesztő volt, meg volt olyan is, amikor nem tudtam eldönteni, hogy én most élek-e vagy meghaltam. Persze mindig minden tünethez társult a halálfélelem is, ami már pánikrohamok nélkül is előjön, ja meg szívritmuszavar, 2 hónapig szedtem rá a Betalocot, aztán teherbe estem, azt nem szedhetem, azóta nincs ilyen problémám, csak a folyamatos aggódás meg stresszelés maradt, de rohamok nincsenek. A pszichiáter is azt mondta, hogy terhesség alatt elmúlhat a pánikbetegség a hormonváltozás miatt és igaza van, hogy szülés után visszajön-e nem tudom, még csak 14 hetes vagyok, de szerintem szülés után nem lesz időm hülyeségeken agyalni, mert lesz elég dolgom!!!:)))
2011. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És az lemaradt, hogy soha semmilyen gyógyszert nem szedtem rá, csak citromfű teát ittam napi2*2dl(idegerősítő) és napi2*1 Magneb6-ot a pszichiáter ajánlásával és sokat segített!!!
2011. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Alapjáraton: izzadás(szinte mindenhol, akár -40°C-ban is), remegés(lábam, kezem), görcsbe rándult gyomor, gyomorideg, néha hányinger, szédülés. Nekem még migrénem is van...-.-

Roham: erős remegés az egész testemen, izzadás, légszomj, levegőkapkodás, néha hányás, sírógörcs, valamit mindig összetépek, karmolok magamon akkor, szédülés, fejzúgás.

2011. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!