Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek és szorongásokkal...

Pánikbetegek és szorongásokkal küzdők: ti hogy bírjátok a tegnapi és a mai napot?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nos,ami engem is meglep egészen jól,sőt,bár kissé tompa az agyam,de amúgy minden ok.Miért kérded,mi volt tegnap meg ma?
2012. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ma eléggé zavart, hogy olyan volt már délben, mintha késő du lett volna, ettől mindig rosszul vagyok...amúgy nem értem mért lenne más a mai vagy a tnapi nap mint a többi
2012. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt jó napom. A vérnyomásom is felment. Már hónapok óta nem volt problémám. Azt gondoltam a frontok miatt van. Köszönöm a válaszod.
2012. jan. 4. 18:51
 4/10 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: valószínű akkor nekem van érzékeny időszakom. Köszönöm szépen a válaszod.
2012. jan. 4. 18:53
 5/10 anonim válasza:
Rég volt olyan nehéz napom mint a mai :S
2012. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet ebben valami. Pont írtam délután a páromnak, hogy este siessen majd, mert nem vagyok jól. Kérdezte miért, és nem tudtam válaszolni. Nincs okom ma rosszul lenni...
2012. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
19,59 Jobbulást neked. Remélem a fronttal elmúlik a probléma. Én gyógyult pánikbeteg vagyok és egészen megijedtem a mai napi tünetektől. Köszönöm a válaszod.
2012. jan. 4. 20:58
 8/10 A kérdező kommentje:
20:38 Kicsit megnyugodtam, hogy nem csak én éreztem ma magam ilyen vacakul. Jó egészséget! Köszi a választ.
2012. jan. 4. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak en voltam rosszul tegnapelott. Ket honapja mar semmilyen tunetem nem volt, erre tegnapelott reggel amikor felebredtem mar rosszul voltam. Bementem dolgozni, bent is egesz nap, itthon is, alig tudtam elaludni, olyan rosszul voltam. Tegnapra szerencsere mar semmi bajom nem volt.
2012. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak!

Frontok váltakoztak. Az ügyeletek is tömve voltak. Én is csodálkoztam, mert nekem már 7 hónapja nem volt tünetem. Félelmetes volt. ímindent megtettem, hogy ki ne újuljon a betegségem. Ma már jól vagyok. Mindenkinek köszönöm a válaszát, mindenkinek ment a zöld.

2012. jan. 7. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!