Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik pánikbetegek és jelenleg...

Akik pánikbetegek és jelenleg is kisérettel járnak el otthonról, mert egyedül félnek, mit éreztek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Ha pánikbeteg vagy, akkor nagyon jól tudod!

Ha nem vagy az, akkor meg ne szórakozz mások rettenetesen megélhető betegségén!

Ha tényleg az vagy, csak rosszul kérdeztél, akkor pedig írjál privit.

2009. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Első válaszoló! Nem értem a felháborodásod... Valószínüleg csak kíváncsi arra, hogy milyen érzés.
2009. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szörnyű érzés. őrjítő rettegés fog el hirtelen, halálfélelem, olyan érzésed támad, mintha nem is tudom, mindennek vége lenne. nem lehet leírni igazából, aki nem élte még át ezt, annak hiába magyarázza az ember.

testi tünetek: vad szívverés, fulladás, szédülés.

2009. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem még a kiséret sem segitett nincs mit szégyelni ezen, sajnos én az lettem miután megszültem a fiacskámat, és mivel nem volt kivel kimozdulnom ezek után még a picra is nehezemre esett lemenni ami tölünk max. 10 perc kocsival, nekem idegesség, állandó pisilés, de ha gondolod írj privibe szívesen leirom a dolgokat de minden féleképpen fordulj szakemberhez nagyon aranyosak és segitenek.

jobbulást

2009. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem beteg a kérdező, hanem kíváncsi!!!!

Nem jött át???

2009. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
így van én egy 19 éves fiú vagyok aki ebben szenved..és ilyenkor nem tudják megmondani a szeretteid hogy nincs semmi bajod ne aggódj nem fogsz meghalni de nem hiszel nekik és mindenképp orvossal akarod éreztetni a problémádat..és olyan szinten rád törhet ez a roham pl rám.:olyan szinten elzsibbadt a kezem hogy nem éreztem az ujjaimat nem tudtam mozgatni alig birtam a lábamon állni és mentőt kellet hívni.. én azt mondom hogy ez a poklok pokla!
2009. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!