Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért nem tudok idegen helyen...

Mért nem tudok idegen helyen pisilni?

Figyelt kérdés

Van hogy már annyira kell hogy szinte begörcsölnek a veséim(?) és leülök egy idegen helyen, pl iskola, vagy akár csak ismerősnél, és egyszerűen nem jön!!!

Ez azért lenne mert túl feszült lennék?


2009. jún. 5. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
pontosan! nekem is voltak hasonló gondjaim, de ilyenkor midnig tudatosítani kell, hogy igen pisilnem kell, pisilni fogok... és nem is tudom néha az a jó ha rákoncentrálok, hogy 'gyerünk jöjj', néha pedig pont másra. ha többen vagytok bent, és csönd van akkor kérd meg a bentieket hogy beszélgessenek. én attól vagyok rosszul, ahogy halják hogy csurog. és igyekezz ezen változtatni, mert nagyon káros a vizeletvisszatartás!
2009. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Barátnőm se tud máshol pisilni, iskolában sem ment el soha. Szegénynek már fájt a hasa, de mégse...

Nem értem, én tudok máshol is pisilni, elvégre azért van a wc. Engem nem érdekel ki mit gondol, szerintem téged se érdekeljen, mert valóban nagyon egészségtelen visszatartani.


Ha tudod akkor rakd körbe zsepivel a wc-t, vagy ne ülj rá, így nem kaphatsz el semmilyen betegséget.

Ki pedig általában nem hallatszik semmi, szóval emiatt nem kell szégyenkezned. Próbálj rájönni miért nem megy. Tudatosítsd magadban, hogy semmi probléma nem lehet, nyugodtan használd a mosdót idegen helyen is.

2009. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
hirtelen azt olvastam mért nem tudsz idegen nyelven pisilni :)
2009. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23:20 én is azt olvastam először :D de én már nem csodálkozom múltkor nem is tudom milyen nagy butaságot olvastam...
2009. jún. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
59%
Nekem se igazán megy a máshol pisilés, még a barátomnál sem, inkbb otthon.
2009. jún. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem az zavar hogy meghallják.. Nekem igazából csönd kell hozzá hogy tudjak. :S próbálok ilyenekre gondolni hogy de muszáj gyerünk, jön.. és semmi
2009. jún. 6. 10:36
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Én is azt olvastam h idegen nyelven :D:D Érdekes, olyan kíváncsi lennék, h van-e erre vmi tudományos magyarázat :D Bocsi sajna a kérdésre sajnos nem tudnék értelmes választ adni :S
2009. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
nekem is volt de csak úgy hogyha bejött valaki a mosdó elé várakozni a wcre és az zavart hogy meghallja .. és nemjött semmi de ha nemvolt a várakozóban senki tudtam pisilni miért isne. mára ez elmult. tiniknél van ilyen. mostmár beleszarok kihallja meg mert másis pisil neki is gondolom csurgatós hangja van. 20/l
2009. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szülők néha agyonfegyelmezik a gyerekeiket, és azért tele vannak szorongással. A szorongásból vannak az ilyen gondok. Csak úgy tudsz segíteni rajta, ha az egész egyéniségedet felszabadítod.
2009. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
de jóó hogy nekünk férfiaknak nincs ilyen gondunk !!! én bérhol,bármikor tényleg de nem gáz
2009. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!