Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ennyire gyenge?...

Miért vagyok ennyire gyenge? Vagy mi lehet az, ami történik velem?

Figyelt kérdés

(Nincsenek ekezeteim, bocsanat.)

Ugy egy honapja van mar az, hogy rosszul erzem magam. Nem tudom igazabol megfogalmazni. Nagyon rossz erzes van bennem. Ha veletlenul elmulik, akkor semmit nem erzek. Ilyenkor szoktam vagdosni magam - nem vagyok olyankor feldult, nem vagyok olyankor szomoru, nincs semmi, de megis ellenallhatatlan vagyat erzek, hogy csinaljam. Az etvagyam teljesen ingadozo - egyik nap hanyingerem van, es nem eszem semmit, a masik nap meg egy lovat is meg tudnek akar enni. Ha tarsasagban vagyok, nem figyelek semmire, csak arra, hogy ne tudjon fel nekik mondjuk a karom, vagy hogy nem vagyok jol. Folyton faradt vagyok. Nehezen indulok egy-egy helyre. Nem sikerult kapcsolatokat kialakitanom (harom honapig vagyok kulfoldon, nyelvet tanulok). Sikertelennek, feleslegesnek es gusztustalannak erzem magam. Buntudatom a legvaratlanabb pillanatokban tor ram. Legszivesebben egesz nap fekudnek, de neha muszaj csinalni valamit, hogy ne tunjon fel senkinek, mi a helyzet.


Miert vagyok ennyire gyenge, miert hagytam el magam ennyire ? Csak ilyen teli faradsag, vagy valami tenyleg nem stimmel ? Hogyan oldjam meg EGYEDUL ? (Senkinek se hianyoznak az en problemaim - mar ha vannak).


Koszonom a valaszokat.


2012. febr. 20. 15:51
 1/6 tetris ***** válasza:
57%

Nagyon mélyen depressziósnak tűnsz. Az indokolatlannak látszó fáradtság, a bűntudat, a vagdosás, az evési problémák is mind emiatt lehetnek.

Nem vagy buta ember, tudod te is, hogy mit kellene tenned. Haza kéne jönnöd, és irány egy szakorvos, de haladéktalanul. Az egészséged mindennél fontosabb. A nyelvtanulásnál is.

2012. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az önvagdosás komoly tünet, orvoshoz kell fordulni.


Amúgy meg nincs értelme a spekulációnak, pl. egy problémádat sem oldja meg, ha elnevezik "depressziónak" az állapotodat. A diagnózis és az efféle címkézés nem ugyanaz.

2012. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de... amikor masokkal vagyok, Minden rendben. nem erzek semmit. es nem mehetek haza, meg egy honap. mit csinaljak ? nem mondhatom el senkinek.

es reggelente erosen szedulok, az is tunet ?

2012. febr. 20. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:

" amikor masokkal vagyok, Minden rendben."


Akkor nem bírod a magányt. Mint az emberek többsége.


Az önvagdosás, mint említettem, veszélyes és káros, így orvoshoz kell fordulnod.

2012. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor inkabb probalok majd mindig valaki kozeleben lenni, es akkor minden jo lesz. Tegnap elfelejtettem megkoszonni a valaszokat. Szoval akkor most. Köszönöm. (Meg ekezeteket is talaltam hozzajuk, annyira koszonom oket. :) )
2012. febr. 21. 08:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Es meg egy kerdes: ha csak a magany a bajom, akkor miert keresem alapbol, es miert akarok egyedul lenni ? Ordogi kor ?
2012. febr. 21. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!