Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szürkék a hétköznapjaim,...

Szürkék a hétköznapjaim, valami csodára várok, hogy történjen, de nem történik semmi :\ Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. febr. 16. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a csodát neked kell megteremtened... nem fog magától megtörténni, akármire is vársz..:D
2012. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen érzem magam. De szerintem ezt a rossz közérzetünk okozza. Talán kellene keresnünk valami jó délutáni elfoglaltságot.
2012. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
minden nap olvasok, divat showkat nézek, imádom a divatot, nekem ez az elfoglaltság. de mégis valami hiányzik az életemből:S valami extra, valami amitől sokkal jobb lenne. nem tudom mi ez...=(
2012. febr. 16. 20:42
 4/14 anonim ***** válasza:
Például egy társ.. :) Próbálj meg keresni egy barátot vagy barátnőt, és vele tök jól el tudsz lenni.. :) Ő megadná neked mindazt, ami most hiányzik.
2012. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, vesztegeted az életed, akkor nem tudod, mi kell neked, és nem tudsz abba az irányba elindulni. Fordulj pszichológushoz, hátha ki tudja deríteni. Általában persze könnyen kiderül, mi hiányzik, csak gyakori, hogy az ember ezt letagadja maga előtt.
2012. febr. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Ilyen hülyeséget hogy lehet kérdezni? Nem hiszem el, hogy komoly a kérdés.

De ha mégis...Nos akkor kapcsold ki az az ostoba TV-t és mozdulj ki! Csinálj olyat amit nem tettél, beszélj olyannal akivel nem beszéltél, teremts lehetőséget a történésre! Ugyanis a TV előtt ücsörögve túl sok kaland nem vár rád. :))))))

2012. febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Dobd ki a tévét az ablakon (előtte nyisd ki), aztán menj ki a kocsmába és rúgj be.
2012. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 xotom válasza:
69%
Járj nyitott szemmel a világban. A csoda ott van körülöttünk, csak észre kell venni. Az apró csoda is csoda, ne csak a nagy dolgokat lásd meg. Érdeklődj, szemlélj!
2012. febr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hagyd abba a várakozást, csodák nincsenek. helyette találd ki, mivel tudod jól eltölteni az időt v mitől érzed jobban magad, szórakozz v keress vmi sikerélményt. ha nem múlik az érzés, és szeretnél közelebb jutni hozzá, ajánlom a Godot-ra várva c. Beckett drámát.
2012. febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Légy te a csoda!
2012. febr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!