Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szürkék a hétköznapjaim,...

Szürkék a hétköznapjaim, valami csodára várok, hogy történjen, de nem történik semmi :\ Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. febr. 16. 20:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
SZÍNEZD ÚJRA,SZÍNEZD ÚJRA AZ ÉLETED,HA MEGFAKULNA,S HA AZ ÉGBOLT BEBORULNA,NE MENEKÜLJ,CSAK SZÍNEZD ÚJRA! :-D
2012. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem furcsa, hogy milyen sokan éreznek úgy mint te?

Gazdagok, szegények, ismert és ismeretlen emberek, családosok, szinglik, szépek, csúnyák. Vajon miért van ez így, mi ez a belénk kódolt hiányérzet valami megfoghatatlan, elérhetetlen után? Miért érzünk sokszor ürességet akkor is ha látszólag mindenünk megvan?

Mert így lettünk megteremtve.

Most lehet lehurrogni, hogy:"na már megint egy hittérítő"

Nem vagyok az, senkit nem akarok meggyőzni, csak a saját tapasztalataim alapján elmondom a véleményem,hátha segít valakinek.

Az én életem ugyanis akkor vett pozitív fordulatot, amikor befogadtam az Úr Jézus Krisztust a szívembe. Ettől a perctől kezdve megszűnt minden hiányérzetem.Egy puha, meleg ölelésben, szeretet burokban élek ami végtelenül boldoggá tesz.

Kívánom mindenkinek aki még hiányt érez, hogy egyszer átélhesse ezt a biztonság érzetet, boldogságot.

Itt egy kis segítség hozzá: [link]

2012. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Ginseng Titusz ***** válasza:
Várd még egy kicsit, hátha majd most...
2012. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Minden reggel és este köszönd meg,hogy el értél eddig(ha jól sikerült a napod vagy ha rosszul akkor is)...ha ennek a mondatnak az értelmét meg érted akkor nem lesznek szürkék a hétköznapjaid.
2012. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!