Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek befordulni, mit tegyek,...

Kezdek befordulni, mit tegyek, hogy ez nem történjen meg?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim,nemhogy a csajozás,még egy szimpla barátkozás sem megy nekem. :(

2011. nov. 28. 12:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit. Az alapból jó depresszió ellen, és könnyebben megy az ismeretségek kötése, abból pedig bármikor lehet barátság is. Erőltetni viszont nem kell, első fokozatnak elég, ha rendszeresen vagy hasonló érdeklődési körűek társaságában, idővel a többi jön magától.
2011. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt mondogatták, gondolom nem próbálták ki.

Persze attól még lehet, hogy neked bejön, vagy ha nem, legalább egészséges leszel XD

2011. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Itt csak foci van,mint lehetőség. A futballt utálom,ráadásul nem is tudok (nem is érdekel). Inkább szellemi tevékenyésgek kötnek le (rejtvényfejtés...stb.)
2011. nov. 28. 13:18
 4/18 anonim ***** válasza:
Én már csak ilyen sport mániás vagyok, ezért jutott elsőként ez az eszembe, viszont bármilyen szakkör is jó lehet, ami az érdeklődési körödnek megfelel. Tudomásom szerint még rejtvényfejtő klubok is léteznek. Ha kissebb helységben laksz, akkor is van valahol a közelben valami kultúrház szerűség, nézz szét milyen lehetőségek vannak.
2011. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kultúrház az van,csak rendezvény van kevés.:S
2011. nov. 28. 13:37
 6/18 anonim válasza:

huuuu... ilyen velem is kezdett előfordulni.:S

járj el többet othonrol. Nagyon fontos ,hogy a barátaiddal legyél!:) Ez szerintem legtöbbször olyankor fordul elő ha nembízol meg másokban. Légy nyitottabb, nyiss mások felé és nagyon fontos ,hogy BARÁTKOZZ! Találd meg a barátaid. hisz mindenkinek vannak, ők nagyon fontosak! KEll ,hogy legyen valaki akiben megbízhatsz és támaszkodhass rá bármi van!:))

2011. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Barátaim száma jelen pillanatban nulla. Egyszer csak lesz egy. Nem erőltetem,majd jön.
2011. nov. 28. 14:19
 8/18 anonim ***** válasza:

hát ha otthonülö szellemi tevékenységes ember vagy ugy nehéz társra lelni...

tudom hogy nagyon szent szöveg a pozitiv gondolkodás d enekem bejött. bár én nem vagyok oylan mint te de ha negaritra koncentrál(ugyse leszjo semmi, ugyse leszbarátom) akkor az lesz.ha szellemben jo vagy akkor probáld ki hogy elképzeled a vágyaidat és beleéled magad. mint mikor elmeséled valakinek hogy mik a terveid és tök részletesen és a végén tök belelovallod magad és jokedved lesz. vagy ird le. nekem mindkettö bejött. ugy felpörögtem hogy egész nap tevékenykedtem. de nyilván ez nem müködik egyböl. ha magadra kényszerited a jokedvet az nem müködik.ha meg ezek után aszondod hogy ááá ugyse müködik ez a hülyeség akkor igy jártál... a jokedvért is küzdeni kell néha.

2011. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

A pozitív emlékek felidézése nagyban fel tudja tölteni az embert.


Ez a könyv ebben segít, hogyan csináld.

[link]

2011. nov. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Olyan helyzetet alakítottál ki magadnak, ami lényegében ördögi kör. Egyedül nem vagy hajlandó semmit csinálni, így viszont egyedül is fogsz maradni.

A keresztrejtvényfejtést nem tartom igazán szellemi tevékenységnek. Igaz, hogy megmozgatja az agyat, de attól még pótcselekvés. Ha tanulsz, olvasol, kutatsz, az már más valamivel.

*****

Kicsit béna könyv, de emészthető és a mondanivalója valahol igaz: be kell látnod, hogy te vagy felelős az életedért, és a várakozás, kiútkeresés hiábavaló, csak még több szenvedést hoz.

A sportolás tényleg jó dolog, de nem kell hozzá rögtön egy sportkör vagy valami. Futni lehet egyedül is. Vagy kereshetsz a neten futópartnereket azon indokkal, hogy kell a húzóerő. Találj valami hobbit és keress hozzá partnereket, járj ki többet. Mondjuk ez télen kicsit problémásabb.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!