Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek befordulni, mit tegyek,...

Kezdek befordulni, mit tegyek, hogy ez nem történjen meg?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim,nemhogy a csajozás,még egy szimpla barátkozás sem megy nekem. :(

2011. nov. 28. 12:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én gyakran járok ki,csak nincs olyan hobbi,amivel embereket lehet megismerni. A számítógép érdekel jóformán.
2011. dec. 2. 12:37
 12/18 anonim ***** válasza:
hát ez a baj... volt pc mániás barátom, nem birtam.... kikészitett hogy folyton játszik, mesélte a hálóoartikat is meg hogy jo ha pisilni kijárt oylankor. ez nekem nagyon durva...jo lehet te ennyire nem vagy mániákus de akkor neked egy számitogép fan csaj kell. jobbat nem tok.
2011. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vagyok annyira pc-mániás,csak érdekel a működése.
2011. dec. 5. 11:32
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha jól értelek, most kezd téged zavarni, hogy nincsenek barátaid. Vagy mostanában maradtál kapcsolatok nélkül?

Ha az előbbiről van szó, szerintem vedd örömmel a felismerést, hogy valami fontos hiányzik, aztán majd mennek maguktól a dolgok, ha mozogsz eleget emberek között, bárhol.

Ha meg inkább a másik esetről van szó, hallottam nemrég egy érdekes dolgot: A nyugisabb, lehangoltabb,beforduló és magányosabb időszakok szükségszerű hullámvölgyek az életben, hogy összegyűjtsük az erőnket.

2012. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igazából sosem voltak barátaim. Ráadásul nem tudom elképzelni,hogy bármelyik lány belém szeressen. :S
2012. jan. 6. 14:15
 16/18 A kérdező kommentje:
Inkább arra koncentrálok,hogy meglegyen a szakmám.
2012. jan. 6. 14:34
 17/18 anonim ***** válasza:
Azt jól teszed, ha a szakmádra koncentrálsz, emez meg majd jön, amikor jönnie kell. Egyébként kutathatnál a személyiségfejlesztő, önismereti, párkapcsolati tréningek után is. Ne várj csodát tőlük, az sem változtat gyorsan, meg azt is csak módjával fogyaszd, de érdekes lenne belekóstolnod a dologba, noha egy zárkózottabb embernek olykor túl törősnek is tűnik. Nem vagy egyedül a problémáddal, csak nem divat bevallani, sőt észrevenni sem. AZ ilyen csoportokban sok hasonló emberrel találkozhatsz.
2012. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Azt nem. Nem tudnék emberek előtt beszélni a gondomról,még ha ők is olyanok,mint én.
2012. jan. 9. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!