Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben amolyan rohamfélék tőrnek rám.Értem ez alatt azt hogy este leülök gépezni és olyan gondolataim vannak hogy mi lenne ha megpróbálnám megölni magam, mindezt azért mert se barátaim, se barátnőm nincsen. Nappal teljesen normális vagyok, bár egyre inkább indulatos. Éjszakánként sokat sírok, egyre inkább antiszociális vagyok, egyre inkább fel tudnak húzni egy-egy ártatlan hülye baszólással annyira hogy volt olyan hogy a gyereket kis híján állba vertem. Korábban minden kis csipkelődésből viccet csináltam, most kb egy ártatlan vicc miatt (mondjuk a gyerek azt mondja csúnya vagy vagy valami ilyesmit) képes vagyok elküldeni a náci k*rva anyjába de ugyanakkor arra vágyok hogy legyen egy társaságom akikkel úgy elvagyok, de ezt nem tudom megtenni mert körülbelül mindenki akit ismerek rühell. Mostanság ha felhúz valami barom akkor rákapok arra hogy facebookon elküldök embereket a k*rva anyjukba mindezt azért mert ha nekem nem jó akkor nekik se legyen jó. Úgy érzem ha egyenesbe jönne az életem (barátnő, barátok, elfoglaltság) akkor egyenesbe jönne az életem és elfelejteném ezeket a gondolatokat. KÉRLEK SEGÍTSEN VALAKI, MI TÖRTÉNHET VELEM!
2012. jan. 28. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

"ha felhúz valami barom akkor rákapok arra hogy facebookon elküldök embereket a k*rva anyjukba mindezt azért mert ha nekem nem jó akkor nekik se legyen jó."


Ez tipikusan magyar betegség. A pontos neve: dögöljön meg az ő tehene is.

2012. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak az írás módodból látszik hogy egy rossz ember vagy. Mi az hogy ha neked rossz neki is az legyen? így kell viselkedni? te ettől boldogabb leszel?? én is egyedül vagyok meg minden, de a légynek sem ártanák, és így tiszta a lelkiismeretem is.

Ha mindenki rühell, el kéne gondolkozni, vajon min kellene változtatni.

Remélem segítettem

2012. jan. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
most őszintén min változtassak ha egyszer az utcán is megvernek lassan csak azért mert összefutok valami hülye f*szszopóval akit ezer éve nem láttam?
2012. jan. 28. 23:44
 4/4 A kérdező kommentje:
T. második. neked meg vagy vak vagy és nem olvastad végig az egészet vagy annyi eszed van mint a paprika mellé kilógatott szárazkutyasz*rnak. Oké agresszív vagyok, de csak azért mert úgy állnak hozzám ahogy te is. A nemnormális az te vagy. Te is egyedül vagy...? ne próbáld már beadni nekem h 16-20-25 vagy akárhány éves vagy és szingli vagy meg nincsenek barátaid? ugyanmár!
2012. jan. 28. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!