Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még itt "élő halott"...

Van még itt "élő halott" rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Egy nagy sz@rnak hiszem magam másokhoz képest, senkivel nem tartom a kapcsolatot, nem tudok kommunikálni senkivel...A szabadidőmben csak tv-zek, a gépen játszom, vagy netezek. Közben látom, ahogy mások élik az életüket. A szüleim egy puhánynak neveltek, pedig valahol mélyen azért van bennem bátorság. Nem élet ez így...
2011. dec. 26. 20:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Most jöttem rá, hogy már régebben irogattunk...

és szimpi voltál és tényleg abbamaradt...fogalmam sincs miért, talán azért mert messze vagy........

és nem voltál olyan rossz társaság, mint ahogy azt képzel/t/ed!

És szép a neved hehe

És tudom, hogy mi a bajod

LUSTA és motiválatlan vagy, de amúgy aranyos.

De ragályos a negatív hozzáállásod, amit én most nem bírnék ki (múlt héten még úgy volt diliházba küldenek)szóvl, ha kicsit képes vagy pozitívabb lenni, akkor bármi lehetne köztünk...

2011. dec. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

22:23


Mivel MSN-en ismerkedni nehezebb, mint élőben (mert pl. nincs nonverbális csatorna), ezért ne csodálkozz, ha ott nem megy.

2011. dec. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
55%
KAPJ MÁR AZ AGYADHOZ, EMBER! Komolyan, legszívesebben felpofoználak. Nem csinálsz mást, csak sajnáltatod magad, ahelyett, hogy tennéd, amiket javasoltunk! Azt írod, gáz van, de mikor lehetőséged nyílna változtatni, nagyban ragaszkodsz a korábbiakhoz. 3 dolog vezet idáig: 1. önzőség (ezt a szót nem csak az egoista értelmében lehet használni) 2. lustaság 3. gyávaság . Ugyanis te gyáva vagy változtatni. ÉBREDJ MÁR FEL! Az életed a szöges ellentéte lehet annak, mint ami most. Na most itt szögezem le, hogy én például nem sajnállak. A legkisebb mértékben sem. Lehet, hogy a szüleid elkényeztettek, de te már nem vagy kisgyerek. (elméletileg) Állj a sarkadra! Most sem csinálsz mást, csak másoktól várod a megoldást. Tulajdonképp nem akarsz valakit megkérni, hogy törölje ki a feneked? Ugye nem bírnád megmozdítani a kezecskéd a papírtekercsig...Inkább mászkálsz piszkos hátsóval, mintsem megpróbálnál letépni egy darab törlőt...Az a legnagyobb bajod, hogy rengeteg az időd. Nincsenek kihívások, amik sikerélményt adhatnának. Ezek lehetnek akár egészen kis dolgok is. A fokozatosság elvét is lehet követni. Olyan élethelyzeten kellene teremteni önmagadnak, amiben felesleges hülyeségnek tűnne az önsajnálatod. Állítom javadra válna, ha beiratkoznál valamilyen katonai iskolába. (bár nem vagyok ezek híve, szerintem neked használna) Persze itt jön az a rész, mikor "én már arra sem vagyok jó" stb...A testvéredet pedig ne használd ki! Csak kapaszkodsz belé...Vársz olyasvalamit, amit csak te adhatsz meg magadnak. Az lenne számára az igazi hála, ajándék, ha végre megmutatnád a benned rejlő Embert. Még hogy nélküle már nem élnél...pff...Mi ő? A szervezeted? Elárulom, mindenki nélkül lehet élni. Az öngyilkosság SOHA nem megoldás. Egyszerűen a gyávaság egy újabb példája. Egyszerűbb a könnyebb utat választatni, mint a boldogat. MINDIG VAN KIÚT! LÉPJ VÉGRE, ÉS ÉLJ!!!
2011. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
there is a living dead girl here http://www.youtube.com/watch?v=vhnhJ34Fnbc
2011. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Utolsó. Jó zene :)


# 23/24: Nem semmi írás. Hasonló helyzetben vagyok mint a kérdező. Eléggé hullámzó a hangulatom.


Én is szarnak képzeltem magam mondjuk egy másfél éve, de aztán elmentem szakemberhez és egész jól lettem. Utána csak ott rontottam el az egészet, hogy abbahagytam a gyógyszeres kezelést meg a pszichoterápiát. Összejöttem egy lánnyal, akiért gyakorlatilag a feladtam a hobbijaimat, az ismerőseimmel való kapcsolataimat. Most meg úgy vagyok, hogy ő már menne másokkal másfele, én meg csücsükélek egyedül a szobámba és várom a sült-galambot, jó barátok, kedves ismerősök nélkül.


Szerintem kezdésnek keress egy szakembert és menj el hozzá. Elkezd majd kérdezgetni, aztán minden megy majd utána magától. Még a konditerem is jó ötlet. Meg annak a lánynak tessék válaszolni aki itt ismerkedni akar veled, mert ha nem IRL megkereslek és jól fenékbe billentelek :)

2011. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
59%
Nehogy mán jól érezd magad mert még megijedsz tőle
2011. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!