Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt még rajtam kívül,...

Vannak itt még rajtam kívül, akik vagdossák magukat?

Figyelt kérdés
Leírnátok, miért csináljátok, milyen gyakran, ki tud róla... vagy bármit? Néha kicsit egyedül érzem magam ezzel, jó lenne beszélni róla.
2011. okt. 13. 17:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb, ha inkább abbahagynád? Mi értelme? Miért csinálod? Csúnya leszel. Nem fognak majd felvenni munkahelyre, mert azt fogják gondolni nem vagy komplett. Ugyanez igaz a párkeresésre is. Mindenki szánni fog, meg kerülni.
2011. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam amikor qrvára megbántanak vagy amikor sírnom kell, de nem akarok mert felesleges bármi miatt/ért sírni, szov a vagdosással terelem el a "fájdalmamról" a figyelmem. Szinte naponta. És a báttyám tudja meg a legjobb bnőm, senki más.
2011. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
gondoltam már rá
2011. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Osztom a 3. válaszolót. Aki annyira szarul van, az nem vagdossa magát értelmetlenül, ez csak egy beteg emós divat. Vágjátok el magatokat ketté a személyivel vagy a Hévvel, legalább lesz pár ember aki anyázni fog titeket még akkor is..
2011. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Elsőnek:


Nem lenne jobb, mert jó érzés, jól esik csinálni bizonyos helyzetekben, érzelmi állapotokban. Nem hiszem, hogy van értelme, de csomó más dolognak sincs. Nem leszek csúnya ettől. Olyan terülteten tanulok (és ugyanott szeretnék majd dolgozni is), ahol ez nem számít. Férjem van. Tudom, csak jót akartál, és egy 15 éves emós kislányt lehet, hogy meg is tudtál volna győzni, de engem nem kell :)

2011. okt. 13. 18:19
 6/22 anonim ***** válasza:
29%

Na bakker. Most kezdhetem azzal, hogy meggyözlek, hogy egy 15 éves emós kislány vagy... :D

De amúgy komolyan, csomó más pótcselekvést választhatnál. Ami hasznos is lehetne... :(

2011. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
krédező és 17:52: Melyik részen vágjátok meg magatokat? Nem látja meg más véletlenül?
2011. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki olyan válaszokat írt, hogy "emos divat" meg ilyeneket, az nem ért ehhez. Ez egy nagyon komoly dolog, és komolyan is kell venni, nem szabad elbagatelizálni. Hogy lenne már divat, gondoljatok már bele.! Aki divatból okozna magának fájdalmat, az úgyis abbahagyná, mert csak az okoz magának fájdalmat ily módon, akinek tényleg komoly problémái vannak. Sajnos ezt csak az érti, aki benne van. Én 4 éve csinálom, most lábalok valahogy ki belőle, és nem könnyű. Sokat tanultam erről, mert tanultam pszichológiát, és sok embert húztam ki ebből, és sok ilyenről olvastam, tanultam. És nem divat, mert nem csinálja senki, aki meg igen, az nem azért, hogy mutogassa, vagy menőzzön vele. Aki csinálja abban a pillanatban megszűnik a világ, és kis időre elszállnak a gondok, csak az égő érzés marad. És akkor senki nem gondol arra, hogy mi lesz ha meglátja a jövendőbeli párja. És aki igazán szeret, az úgyis meg fogja érteni, és el fog így fogadni. Igaz, hogy sok ember nincs benne, és nem értheti, de legalább legyen annyi intelligenciátok, hogy nem ítélitek el azt, amit nem ismertek. Kedves Kérdező, ha csak beszélgetni szeretnél valakivel, vagy segítséget kérni, nyugodtan fordulj hozzám.!
2011. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, rendes vagy :)


És közben gondolkodtam... hogy amikor elkezdtem, 16 éves "emos" :D kislány voltam én is, szóval... még csak meggyőzni sem kell... de ez nem változtat semmin.


Én karomon, lábamon. Egyetmen takarom pl, máshol nem, vagy hangulatfüggő. Szóval kb bárki láthatja. De igazából nem zavar, az én döntésem, vállalni kell, és nem érzem, hogy magyarázkodnom kellene miatta.

2011. okt. 13. 22:13
 10/22 anonim válasza:

Nem tereli el a figyelmet az igazi fájdalomról.

Nem egyszerűbb, de a jövőre tekintve, több ráció van abban, ha megtanuljátok kezelni a konfliktusokat, és kicsit tisztába jönni a saját értékeitekkel.

Ha te nem szereted magad, más sem fog, ez örök érvényű.

A vágások sajnos megmaradnak, és az emberek, akik észreveszik a heget, már sosem fognak titeket komolyan venni. Hosszú távon is jobb, ha kiadjátok a dühöt, valami értelmes formában. Elmentek úszni egy hosszt, letekerni pár sarkot bringával, futni egy keveset. Ez kell!

A vagdosást meg tekintsétek "együgyű" megoldásnak. Onnantól kezdve hogy rájöttök, ez mennyire nem hozzátok méltó. Kis komolyságot. Higgyétek el, hamarabb le lehet róla szokni mint gondoljátok. Nekem sikerült.

2011. okt. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!