Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még itt "élő halott"...

Van még itt "élő halott" rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Egy nagy sz@rnak hiszem magam másokhoz képest, senkivel nem tartom a kapcsolatot, nem tudok kommunikálni senkivel...A szabadidőmben csak tv-zek, a gépen játszom, vagy netezek. Közben látom, ahogy mások élik az életüket. A szüleim egy puhánynak neveltek, pedig valahol mélyen azért van bennem bátorság. Nem élet ez így...
2011. dec. 26. 20:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Látod Kedves Kérdező!

Ezért nincsenek barátaid, ezért nincs körülötted senki. Rögtön visszakozol, ha valaki komolyabban odafigyel rád, vagy kapcsolatot akar létesíteni veled, te lezárod magad. Akkor mit akarsz, és egyáltalán mit vársz tőlünk.


Itt valakinek szimpatikusnak látszottál, szívesen megismerkedne veled, te pedig rögtön azzal jössz, hogy inkább nem is szólsz, nem válaszolsz egy szót sem.


Akkor mit vársz tőlünk? Ha valóban változtatni akarsz az életeden, akkor most rögtön írsz ennek a fiatal lánynak, vagy ott maradsz ahol vagy. A tv-d, számítógép előtt, a kuckódban, és még kockább leszel, mint eddig voltál.

A te választásod, a te döntésed!

2011. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
De egy nagy fos vagyok, uh egy idő után tuti megszakadna vele a beszélgetés. Inkább még tovább romlana az önbizalmam.
2011. dec. 26. 22:08
 13/26 anonim ***** válasza:
Jólesik sajnáltatni magad?
2011. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
69%
Ha itt nem mered vállalni a beszélgetést, akkor szemtől szembe hogyan fog menni? Próbáld meg. Csak légy vele őszinte. Ő is elolvasta, hogy minek tartod magad, szóval tudja, hogy lelkileg nem vagy a szeren. Esetleg kérd meg, hogy kérdezzen ő. Én kihasználnám ezt a lehetőséget.
2011. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Szemtől szembe mégrosszabb. Volt olyan csaj, akivel MSN-en jól elvoltunk, mikor meg élőben találkoztunk csend volt végig. Tehát velem em érdemes beszélgetni mondom.
2011. dec. 26. 22:23
 16/26 anonim ***** válasza:

Akkor beszélgess velem. Eljátszom, hogy én vagyok a csaj.

Már nem tudok mit kitalálni. Beszélni kell, legalább okulsz belőle, ha valami nem úgy sikerül, és majd legközelebb nem úgy csinálod.

2011. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Kedves vagy h segíteni akarsz, de én már menthetetlen vagyok :)
2011. dec. 26. 22:37
 18/26 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy én ugyanilyen voltam, és sajnos azóta sem sikerült változtatni, csak tudok róla beszélni. Nekem 11 évvel kevessebb időm van, mint neked. És azért bíztatlak, hogy ne juss el tétlenül te is a 31-ig, mert innét még nehezebb változtatni. Sejtem min mész keresztül, de azt el kell hagyni.


Írd akkor nekem, hogy mit játszol a gépen. Privibe. Akkor ne a lányszerepemmel beszél, csak velem, de valakivel kell.

2011. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Én sem fogok tudni, mert bénának születtem. Ha nem lenne a hugom már nem is élnék.
2011. dec. 26. 22:50
 20/26 pókhalálebédfagyi ***** válasza:
Ha azt gondolnád hogy menthetetlen vagy, nem írtál volna ide!
2011. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!