Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki tud rajtam segíteni?...

Ki tud rajtam segíteni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenkinek van minden baja a mai világban, de én úgy érzem felülkerekednek rajtam a problémák. 22 évesen van barátnőm bár a szüleimmel élünk egy házban. Nekem nincs munkám, egész nap egyedül vagyok itthon, lassanként becsavarodok. Jó lenne valakivel msnen vagy chaten megosztani a gondjaimat, de a barátnőm tuti kiakadna rajta. Mit tehetnék? Társaságba nem szeretek járni.
2011. nov. 10. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:

menje le melozni, mert meg tovabb fog serulni az enkeped.

Nem erzed ertekesnek magad. Ennyi. Vallald el az elso melot, es onnan keress tovabbiakat...

2011. nov. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja!!!! Es ne felj a melotol. En azt hittem, hogy nem fogok megfelelni. Kozben a vilag leglazabb dolga.
2011. nov. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kereshetnel magadnak elfoglaltsagot,pl. öregegnek betegeknek bevasarolni,hirdesd magad,ha varosban elsz,biztos akadnak sokan,es nem tul sok penzert.Igy ki is jarsz ,hasznosat is csinalsz,emberek közt leszel,stb.,lehet meg munkat is talalsz.Ha ez nem tetszik,valami hasonlo jellegüt,csak adj hirdetest.
2011. nov. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egy nagyon rossz közlekedéssel megáldott zsákfaluban élek.
2011. nov. 10. 08:26
 5/6 Hungy ***** válasza:

Lehet, hogy most nem fogsz engem szeretni, de úgy látom, hogy keresed a kifogásokat. Ha csak egyszer is felmerült benned, hogy azért nem jársz munkába, vagy társaságba, mert egy rossz közlekedéssel megáldott zsákfaluban laksz, akkor bizony igazam van, krónikus kifogáskereső vagy.

Ezt csak azért mondom, hogy láthasd magad kívülről is egy kicsit, nem "letolni" akarlak. Ha most az a gond, hogy rossz a közlekedés, de ez megoldódna, akkor lenne más kifogásod. Ezer ilyen embert ismerek, én is ilyen voltam. "Majd ha lesz ez meg az, akkor megcsinálom." Aztán lett, és mégsem csináltam.


Ha neked gondot okoz az, ahogyan most élsz, akkor lépni kell, mert mások nem fogják helyetted megtenni. Ahogy az első válaszadó nagyon jól írta: Sérült az önképed, és tovább fog sérülni, ha azon keseregsz, hogy miért ilyen rossz neked. Talpra!!! Nem hétfőtől, hanem MOST!

2011. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

zsákfalu, rossz közlekedés:


vegyél egy használt autót / mikrobuszt, és üzemeltess privát minijáratot!


:)


Jól mondják a többiek, a munkanélküliség ÖNMAGÁBAN elegendő a súlyos depresszió kialakulásához... Hogy ebből kitörj, tényleg jó bármilyen munka. Pl. biciklis futár, hírlapkihordás -- jó levegőn vagy és mozogsz, ez is egyike a legjobb gyógymódoknak depresszió ellen.


Aztán, ha megvan a bármilyen munka, kereshetsz közben jobban hozzádillőt.


Vagy indulj el reggel, járd végig a falut, beszélj az emberekkel, hogy szerintük mire van szüksége a falunak. És AZT csináld meg... Komolyan beszélek...


Hajrá :)


35n

2011. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!