Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még itt "élő halott"...

Van még itt "élő halott" rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Egy nagy sz@rnak hiszem magam másokhoz képest, senkivel nem tartom a kapcsolatot, nem tudok kommunikálni senkivel...A szabadidőmben csak tv-zek, a gépen játszom, vagy netezek. Közben látom, ahogy mások élik az életüket. A szüleim egy puhánynak neveltek, pedig valahol mélyen azért van bennem bátorság. Nem élet ez így...
2011. dec. 26. 20:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen embereket,és hasonlóan viselkednek ahogy te. Változtatnod kell ezen! Hány éves? azért az sem mindegy..állj fel a géptől menj ki a szabadba,és próbálj ismerkedni,eljárni,nem csak kockulni..később csak neked lesz rossz
2011. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
A hiányosságaidat csak úgy tudod legyőzni, ha szembenézel velük.
2011. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
Én is elég sz@rul érzem magam, csak én éppen azért vagyok élő halott, mert elhagyott a pasim, és képtelen vagyok rajta túllépni..:/:'SS
2011. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Látom a gödör alján vagy, de ne feledd innen már lejjebb nem lehet menni, tehát másszál ki minél hamarább. Olyan nincs, hogy puhánnyá neveltek, a hajlam is kell hozzá. Most neveld magadat keménnyé. Menj el edzőterembe egy kicsit mozgasd meg magadat,hogy jó kondiba legyél, ennyi üleplapítás után.Rajtad áll, hogy mi lesz belőled. Ne kifelé szüleid felé hárítsad a saját felelősségedet. Nézz szembe azzal, hogy ha elkényeztettek, most keményen neveld magadat!!!!!!!!!
2011. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Teljesen igazuk van az előttem szólóknak! Annyi abszolút a javadra írható, hogy legalább elismered ezt, és nem hárítasz. Vagy legalábbis a szöveg ezt sugallja. A korábbiakhoz annyit tudnék még hozzáfűzni, hogy olvass a témában könyveket, életfilozófiákat stb. (Itt ajánlanám Csernus doki könyveit.) Nekem segítettek!:)
2011. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Az már mindenképpen eredmény, hogy egyáltalán érzékeled, észreveszed, hogy ami most van az életedben, az nem vezet sehova, ez sokáig nem járható út.

Kezdd azzal, hogy ráveszed magad, minden nap elmégy egyet kerülni, gyalogolni, akármilyen az időjárás, az se legyen kifogás.

Bár nem írtad milyen idős vagy, ha megteheted, közben ülj be valahova egy kávéra, üdítőre. Olyan helyre, amit ha jónak tartasz, akár törzshelyed is lehet. Ha naponta beülsz oda, emberek között vagy, és talán másról is kiderül, hogy rendszeresen jár oda. Vigyél magaddal egy olvasni való újságot, egy könyvet, tehát készülj fel előre. Majd alakul a további, csak kezdd el.

2011. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
20 éves fiú vagyok. Már születésem óta nem tudok érvényesülni kb sehol. A gyerekkorom nagyon rossz volt (főleg a középsuli), bár még ott voltak barátaim. Mostmár tényleg szószerint nincs semmi. A kapcsolatom a lányokkal is egy nagy fos volt eddig. Az eddigi kapcsolataim olyan rosszak voltak, hogy még a legedzettebb ember is tönkrement volna bennük, de ezt inkább most nem fejtem ki bővebben. 1,5, éve nem volt már senkim, de nem is számítok már rá, mert mint írtam nem tudok kommunikálni.
2011. dec. 26. 20:55
 8/26 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Ha van kedved írj rám! 21L
2011. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Balatonbogláron. Te? Amúgy nem akarlak untatni, uh sztem inkább nem írok...
2011. dec. 26. 21:30
 10/26 anonim ***** válasza:
Jajjjjj! Most olvastam az előbb a 21 éves lány kommentjét. Gondoltam most ellesztek, azért nem is írtam. De ha nem akarsz te is 31 évesen is ugyanebben az állapotban lenni, akkor azonnal írj neki. Vagy én írok esküszöm. Még kicsit irigykedtem is rád, hogy egyből egy lány felajánlja a társaságát. Te meg......
2011. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!