Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám a rém gondolatokat...

Hogy tudnám a rém gondolatokat el felejti örökre? Január közepén volt egy rémálmom, és azóta minden nap rá gondolok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi volt az a "rémálom"? Mi váltotta ki? Ezeket mind-mind tudni kellene ahhoz, hogy megpróbáljunk segíteni Neked. Írd meg részletesen!
2009. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
horor filmet nézztem,és este azt álmodtam hogy meg támadtam a fiamat.És legjobban azon vagyok kiakadva hogy a fiamal álmodtam ezt.Azzóta ha meg láttok egy kést szabályszerüen rosszul vagyok
2009. máj. 3. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, nem neked valók a horrorfilmek. A jövőben tartózkodj tőlük. Úgy érzem, nagyon szereted a fiadat, ezért keveredett éppen ő az álomdba. Ő az, akit védelmezni szeretnél még tudat alatt is. Azt gondolom, - ha még nem tetted - meséld ezt el a fiadnak. Talán akkor letisztul ez a dolog és előbb-utóbb el tudod felejteni.
2009. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!