Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az a mániám, hogy a szememmel...

Az a mániám, hogy a szememmel és az agyammal a levegőbe, vagy a monitorra, vagy ami épp előttem van leírom azt amit gondolok, vagy amit előtte olvastam, de csak egy két szót. Nektek is van ilyen?

Figyelt kérdés
De úgy is van ,hogy meglátok valahol egy feliratot és körűl kell írnom a szememmel,mintha énis leírnám,de csak gondolatban és a szememmel.Ha nem akarom megtenni akkor nyugtalanít és nem tudom elvonni rólla a figyelmemet.Annyira kellemetlen.Mit csináljak?Erről mit gondoltok?
2011. nov. 9. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez már kényszerbetegség, amikor felbukkan ez a gondolat, mondd azt, hogy állj!
2011. nov. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, kicsi gyerekkorom óta :( olyan is, hogy időre le kell írnom, mert ha nem, akkor történik VALAMI rossz... nem tudom, mi, váá... olyan rossszz
2011. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!