Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan betegség, hogy...

Van olyan betegség, hogy valaki nem bírja megenni a húst és a tejtermékektől is undorodik? Ha van mi a neve?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 15:21
1 2
 11/15 anonim válasza:
ha ne tudja a tejet es tejtermekeket megenni akkor laktoz intoleranciaja van(gondolom, de en meg szemelyesen nem talalkoztam ilyen emberrel), a husra nem tudok mit mondani
2011. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nincs ilyen betegség. egyszerűen csak ennyire finnyás vagy.
2011. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ha, csak simán nem eszi meg, és nem allergiás rá, akkor valószínű, hogy tényleg egy vegetáriánus lesz az illetőből. De, ha allergiás rá (pl.: kihánnya, kiütéses lesz tőle, szédül tőle, stb...) akkor erősen ajánlanám, hogy menjen orvoshoz! Az ilyenekkel nem szabad viccelni, mert súlyosbodhat!
2011. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én úgy tudom, aki nem eszik húst és állati eredetű termékeket(tejtermékek), azt úgy hívják, h VEGÁN. Nem vegetáriánus és nem is vega.
2011. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 D4RK_W4MP1R3 válasza:
Ha már alig eszik meg pár kaját, akk az egyértelműen ORTOREXIA >_<
2011. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!