Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan betegség, hogy...

Van olyan betegség, hogy valaki nem bírja megenni a húst és a tejtermékektől is undorodik? Ha van mi a neve?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 15:21
1 2
 1/15 skarma ***** válasza:
31%
Egészség.
2011. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szia!


Ez a vegetáriánusok baja is, nem? Valószínű született vegán vagy.

2011. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ez nem betegség, még a normalitás határain belül vagy. Hús- és tejundornak hívják, és vegetariánus étrenddel tartható karban.
2011. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem ez nem ez én bajom, nekem más pszicho vagy mi a fene bajom van
2011. júl. 25. 22:38
 5/15 anonim ***** válasza:

Miért kell máris bemesélni magadnak, hogy te olyan különleges, agyi bajjal vagy megáldva, ami senki másnak nincs és ez egy speciális betegség?

Miért van az, hogy valaki undorodik a zöldbabfőzeléktől? Kit érdekel? Nem eszi meg és kész. Undorodsz a hústól: valóban gusztustalan, rengeteg féreg és baktérium van benne, én sem eszem meg. Elmész vegának, és éled tovább az életed, nem kell belőle problémát csinálni. Megélni a világvégét emiatt felesleges.

A tejtermékektől is lehet undorodni, mert hát... A tej pl mind tudjuk honnan jön, és egyesek szerint nem annyira egészséges, mert egy icipici boci 150-200 kilós tehénné hízik tőle rövid idő alatt. Tehénsúlyban nem vagyok otthon, csak tippeltem valamit. És akkor ezt a trutyit hagyják megalvadni, penészedni: tejföl, joghurt, túró, sajt. Nincs mindenkinek gusztusa hozzá.

2011. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

fogd már fel, hogy ez nem az én problémám, én a zöldségeket nem eszem meg, de az már születésem óta így van és azt mondták az orvosok is, hogy egyszerűen válogatós vagyok, mert van amit megeszek zöldségféle, de az tényleg csak egy kettő

de térjünk vissza a hús és tejundorra ami folyamatosan nő, tehát az illető ismétlem nem én vagyok, már lassan semmilyen ételt nem eszik meg

2011. júl. 26. 23:41
 7/15 anonim ***** válasza:

Ne oktass ki, ha ilyen pongyola, pontatlan fogalmazásmódot használsz! Azért van a kérdésed csík alatt a másik, hogy részletezd a dolgot, ha nem akarod, hogy félreértsenek.

Továbbra sem betegség. Válogatósság. Egy rokonom is ilyen, csak néhány ételt eszik meg, csupa egészségtelen, olajos kaját, stb. Egészségtelen, vagy elégtelen táplálkozásnak mondjuk, és a szövődményeitől kell tartani inkább.

2011. júl. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
válogatósság a neve és azzal gyógyítható, ha nem adsz az illetőnek egy falatot sem enni
2011. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Finnyás vagy. Én sem rajongok a zöldbabfőzelékért, de ha az van ebédre, akkor megeszem, mert nincs lehetőségem válogatni, éhen halni meg nem akarok.
2011. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
"Húsundor" a gyomorrák esetén is előforduló tünet.
2011. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!