Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki magányosnak érzi...

Ha valaki magányosnak érzi magát, az elegendő ok ok arra szerintetek, hogy megakarjon halni az illető?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
NEM!Ha valaki magányos,az arra ok hogy barátokat keressen!Szerintem egy ember életében mindíg van olyan időszak amikor magányosnak érzi magát.Túl kell lépni rajta,és nem szabad emiatt butaságot csinálni.
2011. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sokszor magányosan is nagyon jól tudom magam érezni :D

És ez nem elegendő ok.

Tudom, hogy lehetne jobb is a helyzetem és hogy tehetnék azért, hogy ne legyek magányos .Csak kényelmesebb így sokszor, vagy inkább úgy érezzük,hogy kevesek vagyunk mi ahhoz felálljunk magunktól a helyzetünkben pedig nem is így van. ;)

2011. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Én is magányos vagyok,de semmi okom meghalni. Sokszor költöztem, a barátaimtól több száz km-re kerültem, nagyon hiányoznak. Már nem bánkódom, inkább sokat olvasok.
2011. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez elegendő ok lehet, ha nagyon elszigetelődött a környezetétől, vagy ha társaságkedvelő lenne, a társaság volt az élete. Nagyon szomorú elszigetelődni még a saját környezettől is, könnyen depressziót okoz a sivár magányosság.
2011. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nos összességében nem elegendő, de annak tűnhet 1-1 pillanatban

tudom milyen az amikor nincs 1 ember sem akihez fordulhatsz, sőt még beszélni se tudsz senkivel

és igen akartam már meghalni emiatt, de így utólag visszagondolva hülyeség lett volna (bár még most sem sokkal jobb a helyzet, de már reménykedek)

2011. máj. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen
2011. máj. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Persze, aki mentálisan ép az elvan egy darabig egyedül is, - meg, ahogy írják is - látja a fényt az alagút végén, hogy akkor most itt az idő barátkozni stb.. De szerintem az öngyilkosok többségénél az az utolsó csepp, hogy végtelenül egyedül érzi magát, úgy érzi nem szereti senki, és képtelenségnak tartja, hogy ez valaha változzon.
2011. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!