Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos depressziósok, ti is...

Súlyos depressziósok, ti is magányosnak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Én igen, pánikbeteg vagyok, a tél és a hideg megöl. Frusztált vagyok, nem lelem a helyemet. Nyáron semmi bajom, klasszul érzem magamat. Nincsenek hangulat ingadozásaim. Nem ingadozik a vérnyomásom sem, nincs szorongásom. A depis és pánikbetegek télen mindig sokkal pocsékabbul vannak, ezt az orvosom is elmondta.
2010. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
inkább életuntnak. a magány nem akkora baj, főleg ha kedved sincs kapcsolatokat ápolgatni.
2010. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja én is inkább úgy mint a második... kicsit magányos vagyok de nincs miért tenni ellene :D Még a pszichiátriára sincs kedvem menni állandóan csak duma duma duma se vége se hossza eeeeeeeeeeeee
2010. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én szociofób vagyok, nem az van, hogy nem tudok, nem is akarok ismerkedni. "Az ember hívó szavára a világ üressége a válasz"
2010. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én szívesen ismerkednék hasonló betegségben szenvedőkkel, de sajnos a környezetemben nincs ilyen. Jó lenne valakivel beszélgetni...
2010. nov. 29. 15:59
 6/9 anonim válasza:
En is nagyon maganyos vagyok, föleg, hogy kint elek egyedül becsben, egyetemre jarok de nem igen sikerül baratokra lelnem. Folyton lehangolt vagyok, raadasul most a lakotarsam is elköltözött, nem birta mar elviselni a depressziomat. Nekem amugy lenne kedvem ismerkedni, ha gondolod, dobj egy privit.
2010. nov. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze. és elidegenek mindenkitől, a férjemtől, barátaimtól, képtelen vagyok mosolyogni. de ne add fel!!!
2010. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Mert én is orvostanhallgató vagyok, és nem tudom milyen hatással lenne ha kitudódna..."


Az orvosoknál nagyon gyakori a burn out. Hogy ha ezt nem kapod el időben, tönkreteheti az egész életedet! És ne várd azt, hogy az idő megoldja, a burn out idővel csak egyre rosszabb!

2010. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is csinálj valamit, menj el legalább egy pszichológushoz, magától nem fog elmúlni, én 4-5 éve küszködök ezzel és inkább csak rosszabb lett, mint, hogy javult volna.
2010. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!