Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tegyem túl magam ezen?!

Hogyan tegyem túl magam ezen?!

Figyelt kérdés

Szóval a születésnapomra ruhákat kértem,alig vártam,hogy majd beleadjam én is a pénzem és teljesen felújítsam a gardróbomat.Meg is rendeltük a ruhákat,mert külföldról rendeltük és kb 40ezret elköltöttem a szüleim pénzével + az enyémmel együtt.Aztán ma jött a hírlevél a shoptól,hogy 50% OFF!(minden termékre) remegő kézzel megnéztem az oldalt,és LÁTTAM HOGY MINDEN TERMÉKBÓL 50 % LE van VONVA. komolyan mondom,hogy nem tudom felfogni,hogy erre a hónapra vártam h végre meglegyenek a ruhák és ERRE 50% leárazás!! :( nagyon szomorú vagyok,szavakba se tudom önteni,és nagyon mérges is,egyszerűen nem hiszem el ,hogyha vártam volna 1 hetet,akkor sokkal többet tudtam volna rendelni,vagy,ugyan ezt sokkal kevesebb pénzért...:(

szerintem ez amúgy ésszerűség,és nem telhetetlenség:(

mit tegyek? annyira mérges vagyok,hogy nem igaz ="(


2011. ápr. 11. 15:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Előző, egyáltalán nem értem, hogy mi a baj azzal, ha valaki feltölti a gardróbját szezonváltáskor. Szerintem az nem igazi nő, aki nem szereti a szép ruhákat (stílustól függetlenül) nem szeret új ruhákat venni.

Én is szeretem az igényes, minőségi ruhákat, és engem is felidegesítene a szitu, bár nem annyira, hogy kérdést írjak ki róla...

2011. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy feltölti a ruhatárát, hanem az, hogy ez a legfőbb gondja! Sokkal nagyobb gondok vannak az életben, mint emiatt kiakadni, és feleslegesen kiírni kérdéseket.
2011. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!