Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tegyem túl magam ezen?!

Hogyan tegyem túl magam ezen?!

Figyelt kérdés

Szóval a születésnapomra ruhákat kértem,alig vártam,hogy majd beleadjam én is a pénzem és teljesen felújítsam a gardróbomat.Meg is rendeltük a ruhákat,mert külföldról rendeltük és kb 40ezret elköltöttem a szüleim pénzével + az enyémmel együtt.Aztán ma jött a hírlevél a shoptól,hogy 50% OFF!(minden termékre) remegő kézzel megnéztem az oldalt,és LÁTTAM HOGY MINDEN TERMÉKBÓL 50 % LE van VONVA. komolyan mondom,hogy nem tudom felfogni,hogy erre a hónapra vártam h végre meglegyenek a ruhák és ERRE 50% leárazás!! :( nagyon szomorú vagyok,szavakba se tudom önteni,és nagyon mérges is,egyszerűen nem hiszem el ,hogyha vártam volna 1 hetet,akkor sokkal többet tudtam volna rendelni,vagy,ugyan ezt sokkal kevesebb pénzért...:(

szerintem ez amúgy ésszerűség,és nem telhetetlenség:(

mit tegyek? annyira mérges vagyok,hogy nem igaz ="(


2011. ápr. 11. 15:07
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
teljesen elment a kedvem mindentől most ..................... egy csomót kéne még tanulnom is,de így nem hiszem,hogy oda tudok majd figyelni. NEM. HISZEM. EL.
2011. ápr. 11. 15:09
 2/22 A kérdező kommentje:
semmi sem sikerül most:( matekból is azt hittem,hogy ötös lett a dolgozatom,mert tényleg 10-15 oldalnyit biztos,hogy gyakoroltam és éreztem ,hogy ment,esetleg még azt gondoltam volna,h legrosszabb esetbe négyes,kikaptam a dolgozatom és KETTES lett,egyszerüen hihetetlen :(
2011. ápr. 11. 15:12
 3/22 A kérdező kommentje:
:"(
2011. ápr. 11. 15:14
 4/22 anonim ***** válasza:
Hát gondolj arra, hogy sokan még egy 2000 Ft-os pulóvert sem engedhetnek meg maguknak a gyerekük születésnapjára...ehhez képest a 40.000...pff...
2011. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Na ezért vásárolok én csak leértékeléseken. Ezentúl te is tegyél így.


Egyébként melyik oldalról rendeltél?

2011. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
asos.com
2011. ápr. 11. 15:23
 7/22 anonim ***** válasza:

én rendszeresen így járok, könyvet rendelek, kb. fele annyi a száll.költség, majd rá fél napra jön a hírlevél, hogy nincs száll. költség, de én persze abba már nem esek bele:-D

mondjuk 40.000 forintnyi ruha a szülőktől...hát...szép:-) én örültem, ha kaptam egy új piszit, meg tusfürdőt:-)

2011. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát ez nem a világ problémája az tuti.Vannak sokkal nagyobb gondok is az életben.Idegesitő az ilyen de ez van.Nagyon sok olyan van h az ember így járhat,pl.a sm-ben vannak kari elött a csomagok és mondjuk tétéelzzük fel h bevásárolsz 10 csomagot mindekinek ajcsiba(Karácsny jön kell a fa alá valami)aztán eljön a január és a csomaok lemennek félárra sőőőőőőőőt ha kiváltasz egy kuponfüzit ott még elhozod 15%al olcsobban akor már 65% al olcsobban vásároltál,minden évben van ez de hát meg kell venni karira az ajcsikat előre.Ja és a vicc h sokszor januárba senkinek sincs pénze így még akkor sem nagyon tud az ember egy "jóizűet vásárolni belőle".Szóval a lényeg h nem tudhattad előre h le lesznek akciózva,szóval kár a multon rágódni.Attol h idegeskedsz jobb nem lesz,nem kapod vissza a pénzed és nem változik semmi.Törödj bele és örülj neki h vannak jó cumóid.Nézz körül h mid van és rájössz h szerencséd helyzetben vagy mert megtudtad venni a dolgokat.Tényleg sok ember van akinek egy uj cipő(nem drága)megvásárlása is nehézségeket jelent.Élvezd amid van és becsüld meg.
2011. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
piszi=pizsi:-D
2011. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
nem azért, de elég drága oldalnak tűnik:-o
2011. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!