Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért néznek őrültnek? Tényleg...

Miért néznek őrültnek? Tényleg az vagyok?

Figyelt kérdés

Mindenki dilisnek tart, mert a suliba minden szünetben kimegyek az udvarra és járkálok. Szerintem nem vagyok őrült, de hallotam mikor az a tanárok arrol beszélgetek, hogy nem vagyok normális. Pedig csak azért vagyok kinn az udvaron, mert szakközépiskolába járok és bunkók az osztálytársaim és ezért inkább kimegyek, mint hogy halgassam a megjegyzéseiket(, mert mindig piszkálnak mivel 4-5-ös tanuló vagyok és ez nem jellemző a diákokra a suliba). Szóval tényleg őrült vagyok, amiért szeretek járkálni, vagy ez normális? És a tanárokkal mit kezdjek, hogy ne tartsanak őrültnek? Mert nem szeretném, ha annak nézne mindenki.

16/L


2011. jan. 15. 22:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem túl közösségi ember. "

És az már betegség? Amiatt már meg lehet rúgni valakit? Aki nem lép egyszerre, az nem kap rétest?

Szerintem is menj másik iskolába, bár a szakközép az sehol sem lesz sokkal jobb.

2011. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"a padtársamnak mindig segítek a dolgozatokban és Ő van annyira normális, hogy nem piszkál, jó mondjuk nem is szól hozzám, mert akkor őt is piszkálnák."


Szép kis padtárs. A segítségedet elfogadja, de hozzád se szól, vagy nem állna ki melletted...

2011. jan. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én megértem, mert volt egy időszak amikor együtt lógtunk és akkor folyamatosan piszkálták. Viszont tényleg kedvesebb mint a többi, volt amikor Ő segített nekem Gazdasági dogában, meg jár velem spanyolra 0. órában. Én montam neki, hogy jobb ha nem nagyon beszélgetünk úgy, hogy látják az osztálytársaim, mert láttam rajta, hogy zavarja, hogy Ő is "célpont" lett
2011. jan. 16. 00:22
 14/15 anonim ***** válasza:
Őrült nem vagy, csak hibás döntés volt ebbe az iskolába járni. Ha sokkal okosabb vagy a többieknél, akkor nyilván beférnél egy rendes gimnáziumba is, márpedig ha azt végeznéd el, jobbak lennének a továbbtanulási és elhelyezkedési lehetőségeid.
2011. jan. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont menj másik suliba ennél már csak jobb lehet. szerintem te sem akarod hogy a középiskolás éveid továbbra is ilyen szörnyűek legyenek.........gondolom nm szereted magadat kínozni. menj másik suliba úgyis itt a félév.
2011. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!