Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért néznek őrültnek? Tényleg...

Miért néznek őrültnek? Tényleg az vagyok?

Figyelt kérdés

Mindenki dilisnek tart, mert a suliba minden szünetben kimegyek az udvarra és járkálok. Szerintem nem vagyok őrült, de hallotam mikor az a tanárok arrol beszélgetek, hogy nem vagyok normális. Pedig csak azért vagyok kinn az udvaron, mert szakközépiskolába járok és bunkók az osztálytársaim és ezért inkább kimegyek, mint hogy halgassam a megjegyzéseiket(, mert mindig piszkálnak mivel 4-5-ös tanuló vagyok és ez nem jellemző a diákokra a suliba). Szóval tényleg őrült vagyok, amiért szeretek járkálni, vagy ez normális? És a tanárokkal mit kezdjek, hogy ne tartsanak őrültnek? Mert nem szeretném, ha annak nézne mindenki.

16/L


2011. jan. 15. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mondd meg azoknak a tanároknak, akik ezt mondták, h miért is mész ki mindig. mondd el nekik, h a többiek szekálnak, és te ezzel akarod ezt elkerülni. akk mjad csak felfogják, és abbahagyják. am. nem hiszem, h őrült vagy, a jó tanulással irritálod a többieket, van ilyen, sokat hallani.
2011. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nálunk még örültek is, ha kimentünk. mondván ott egészségesebb...:O nem vagy őrült.
2011. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor csak egyszerűen mondjam nekik, hogy nembírom az osztálytársaimat? Mert már sok tanár kérdezte, hogy mi bajom, de én mindig kitértem a válaszelől, mert nem akarom, hogy miattam leszidják az osztálytársaimat. A végén még csak jobban utálnának. Mellesleg az, hogy jó tanuló vagyok okot adhat arra, hogy mindig kigáncsoljanak, vagy megrúgjanak?
2011. jan. 15. 23:15
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Jókora adag beképzeltség és kivagyiság, az van benned. Nem hiszem, hogy a jegyeid miatt vagy népszerűtlen.
2011. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

ezzel semmi baj sincs tényleg


de most jól értem h rugdalnak az o.társaid :O ?

2011. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

iskolát kell váltanod. egy suli váltás nem nagy ügy és aki eddig sulit váltott köztük én is, azok nem bánták meg, ha nem pozitívan csalódtak. oké szólhatsz a tanároknak hogy ez és ez van de akkor sem lesz jobb.

Mivel jó tanuló vagy simán átvesznek egy olyan suliba, ahol hozzád hasonló jobb teljesítményű diákok is vannak. Hidd el ez a legjobb amit tehetsz.

2011. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
miért lenne beképzelt, csak mert kiközösítik? életemben először egyetemen közösített ki a csoportom, mert nem voltam gólyatáborban. és így kimaradtam egy össznépi vedelésből... komolyan, hogy lehet így élni??-.- én megértelek. válts sulit, hátha olyan emberekkel, akik hozzád hasonlóak könnyebb lesz kontaktust teremteni...
2011. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A suliváltáson már én is gondolkodtam, de az a baj, hogy kicsi a város ahol lakom és nem nagyon tudok hova átmenni, mert vendéglátós suli nincs több a környéken, szüleim meg azt akarják, hogy mindenképp maradjak a suliba. Mellesleg, igen, volt már rá példa, hogy megrugtak, de mit tudok ellene tenni? Oszt.fő lesza*ja, én meg nem nagyon tudok mit tenni. Azt se nagyon értem, hogy miért üt meg egy srác egy lányt
2011. jan. 15. 23:45
 9/15 anonim ***** válasza:

Azért mondom, hogy beképzelt, mert annyit tudunk, hogy jó tanuló, és emiatt utálják, merthogy ez nem jellemző a többi diákra. Szerintem itt több is van. Szerintem nem túl közösségi ember. Azért, mert jó tanuló, még szerethetik. Valamiért az az érzésem, hogy többre tartja magát, lenézi őket, és ez lehet mögötte. Szomorú is, hogy valahol igaza van, hiszen a többiek nem jó tanulók.


De azt elég nehezen hiszem el, hogy a jegyei miatt rúgta meg egy társa. Kedves Kérdező... Nem volt meg de rögtön kezdetektől ez az elkülönülés, hogy otthagytad az osztályt, és mentél az udvarra? Anno amikor elkezdtétek a sulit, rögtön utálni kezdtek? Nem hiszem. Ez kialakult, és azt hiszem, te is tettél érte. A jegyeid már csak vonzat.

2011. jan. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Első évben is piszkáltak, de a járkálást csak most kezdtem. Bár abban azért igazad van, hogy kicsit visszahúzódóbb vagyok, de az elején még próbáltam beilleszkedni. De abban nagyon is tévedsz, hogy lenézem Őket, sőt például a padtársamnak mindig segítek a dolgozatokban és Ő van annyira normális, hogy nem piszkál, jó mondjuk nem is szól hozzám, mert akkor őt is piszkálnák.
2011. jan. 16. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!