Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok? (Kérdésed...

Depressziós vagyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nem tudok senkiben sem megbízni, mert már olyan sokszor átvertek.

Vágyom egy romantikus kapcsolatra, de mintha magam ellen játszanék, mert nem engedek senkit közel magamhoz.

Bármit teszek, megkritizálnak a munkahelyemen, ez lehet akár annyi, hogy magassarkú cipőben mentem-e be aznap, vagy laposban. Ha megszólalok (sőt inkább már meg sem merek), röhögnek rajtam. Egy köszönömöt nem kaptam a segítségemért.

Sokszor kívánom azt, hogy halnék már meg, vagy dugjanak be diliházba, akkor mindenkinek könnyebb lenne.


2011. jan. 8. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem önbizalom hiányod van. Emellett hangulat ingadozásaid-(ami amúgy a depresszióhoz is társul )

Van amikor jól érzed magad?

2011. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, van, de sajnos egyre ritkábban.

És tudom, hogy önbizalomhiányos vagyok. De mégis hogy lépjek túl rajta, ha még a buszon is azt hallom: Csúnya a pofája!


???

2011. jan. 8. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok túl szép, sőt semmilyen.Én is kaptam bántást azért is, mert lapos is vagyok. De rájöttem, hogy olyan emberek véleménye nem érdekel, akik az én szemszögemből egy senkik. Mondjanak bármit , én legalább nem vagyok olyan para.szt .bunkó.k mint ők.

Mi baj van az arcoddal? Szerintem csak nem vagy vele megbékélve, és ezt mutatod ki magadból.

Szerintem menj el egy pszichológushoz, kérj tőle tanácsot biztos jól elfogtok beszélgetni. :) Mellesleg, pszichológushoz nem a dilisek járnak.mégmielőtt..;)

Én úgy gondolom, hogy biztos van benned is értékes dolog. Ne mindig a rosszra koncentrálj. Emeld ki az ami szép benned. És biztos vagyok benne, hogy van benned valami szép dolog, mindenkiben megvan csak megkell találni.

Lehet, hogy nem segítettem ezzel semmit, de majd rájössz, hogy nem kell mindenkinek megfelelni.Előszőr felelj meg magadnak, elégedj meg azzal amilyen vagy. Én is próbálkozok ezen, és eddig sikerült.

2011. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem depresszió, sokkal inkább kezdesz pánik beteg lenni félsz az ilyen helyzetektöl. Azért bántanak mert látják hogy lelkileg gyengébb vagy és sajnos az emberek ilyenek....

Váltanod kéne tudom könnyü ezt mondani de meg kell próbálni mert erre rámész testileg lelkileg.

2011. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!