Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Depressziós vagyok? (Kérdésed...

Depressziós vagyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Hát szóval az van, hogy szinte az összes barátnőmmel összevesztem, és a családom sem segít, mert mindig csak hajszolnak, hogy tanuljak menjek versenyre stb. És úgy érzem már nem bírom. Nem arról van szó, hogy öngyilkos akarok lenni, semmi ilyesmi. Csak nagyon rossz a közérzetem, és soha semmihez nincs kedvem... Szóval depressziós vagyok? Mit tanácsoltok ilyen helyzetben?


15/L


2011. ápr. 16. 12:03
 1/2 anonim válasza:
hát szerintem lépj ki a megszokott dolgok egy kicsit, csinálj mást, és majd meglátod a kis pihenés után, hogy akarod -e csinálni azt amit eddig vagy nem.
2011. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
dolgokból ()
2011. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!