Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lesz valaki "önsorsrontó...

Miért lesz valaki "önsorsrontó", és hogyan lehet ebből kitörni?

Figyelt kérdés
Amióta megismertem gyermekeim apját, katasztrófa az életem... Egyszerűen nem tudok úrrá lenni saját szerencsétlenségemen, és sokszor hagyom, hogy csak úgy sodródjak. Szeretném a kezembe venni az irányítást, de nem tudom, hogy hogyan kell...
2009. jan. 29. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mindenkinek van egy feladata, amit a sors kiszabott rá, és meg kell oldania az életében. Vannak tehát, akik "önsorsrontó"-nak születnek, s életük célja az, hogy megtanulják irányítani az életüket, a sorsukat. Ezt azáltal érheted el, ha megtanulod kézben tartani, s szabályozni az energiáidat. Szerintem, ha van rá lehetőséged, kezdj el jógázni és meditálni, s szép lassan kézbe fogod tudni venni az irányítást.
2009. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok újra: Ha van rá pénzed, esetleg konzultálj egy kineziológussal, ő is segíthet. Bp-en kb. 5-8000 Ft az óradíja.
2009. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi... :)
2009. jan. 29. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!