Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek! Akinek van/volt...

Pánikbetegek! Akinek van/volt ilyen betegsége, miben nyilvánult meg? Hogy küzdötte le?

Figyelt kérdés

Nekem legfőbb problémám a betegségtől való félelem és ezáltal, hogy meg fogok halni... :/ Bármilyen apró eltérést észlelek magamon, egyből bepánikolok, félek, hogy nem tud majd rajtam segíteni senki...:S

Erre most kezdtem el szedni gyógyszert /másfél év után/

Nektek mik a tapasztalataitok? :)

Jó lenne elbeszélgetni egy-két "sorstárssal"....

24/L


2010. dec. 3. 10:36
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Köszi! Pszichiáterhez járok, nemsokára megyek a második időpontra, előtte hozzá jártam, amikor pánikos voltam. Én is örülnék, ha kiderülne, mi a bajom pontosan, csak múltkor olyan gyorsan ment minden, gyorsan felírta a gyógyszert, csúszás volt az időpontoknál. Mondjuk elhiszem, hogy van rálátására a betegségekre pár kérdés alapján is, de örülnék, ha több vizsgálaton is részt vehetnék.
2010. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

No igen, én is jobbnak látom, ha nem olvasgatok mindenfélét a neten, amit bemásolt az egyik kedves válaszoló linket, inkább azt sem nyitottam meg, még a végén "az is lesz a bajom-tünetem" :)

De ide mégis azért tettem föl a kérdésem, hogy erőt merítsek így a terápiám kezdetén, merthát az orvosom is mondta, hogy lehet, kicsit rosszabb lesz az elején, meg olvastam is 1-2 helyen és gondoltam, akik már ezen túl estek vagy épp itt tartanak ahol én, leírják, mit tapasztaltak, mikortól érezték azt, hogy már jobb... :)

Kedves utolsónak pedig üzenem, hogy mielőbbi jobbulást és remélem kiderül, mi okozza a problémát! :)

2010. dec. 6. 07:46
 43/45 anonim ***** válasza:
Köszi, neked is jobbulást! :)
2010. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

igen, ne haragudj meg, hogy belinkeltem a bajomat, csak nagyon meg vagyok ijedve, és én is bizony kíváncsi vagyok, hogy valaha ennek vége lesz e illetve mi a véleménye azoknak, akik már túlestek ezeken.

Egyébként azóta már én is megjártam a pszichiátert, kaptam 3 féle gyógyszert, de terápiáról nem volt szó (sajnos)... lehet nincs rá szükségem, vagy én nem tudom... csak kontrollom lesz januárban.

2010. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! :)

Nem a Te linkedre gondoltam! :) Van egy másik, vmi neurológiáról!

Remélem jobban vagy, én már igen /lekopogom/! Lassan 2 hete szedem a gyógyszert és úgy érzem, egyre jobban vagyok!

Ha kezdetekben rossznak is érzed kedves utolsó, kitartás!!!! Nekem is rossz volt az első hét :S

Milyen gyógyszereket írt fel a doki?

További szép estét! :)

2010. dec. 10. 18:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!