Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami nagyon kellemetlenül...

Valami nagyon kellemetlenül pörget és nem érzem így jól magam, pedig szedek Rivotrilt, 3 szor 1 mg. Nem tudom hogy be merjek venni Frontint átmenetileg míg eljutok az orvosomhoz mert ez így borzalmas. Mit tehetek főleg hétvégén?

Figyelt kérdés
ma 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

paradox hatas, nezz utana. Valakire ugy hat mintha energiaital bombat ivott volna, sok emberre meg ugy hat, hogy bealszik es 3 napig erzi az altato hatasat, pedig csak 0.5mg-ot szedett.


En is igy vagyok a Xanaxxal. 3mg-ot szedek, evek ota, 0.5mg-tol mar azt mondjak, nem tudom mennyi igaz ebbol, hogy elajulnak, ne adj isten "agysejtpusztito" de errol most ne beszeljunk.


Szoval nalam is van ilyen, orvosom is ezt mondta. Ritka, elegge, de elofordul. Es nem, nem tolerancia. Nekem legalabbis nem. Igen egy kicsit en is bealmosodok 3 ora utan mert akkor eri el a teljes hatasat a rivotril, de ahhoz reggel 2mg es delben 2mg kell, hogy ezt elerjem. Este meg egyben 4mg-ot szedek. A rivotril ugymond hangulatszabalyzo nekem, a Xanax meg ilyen... elenikto, ebreszto.


Valoszinuleg nalad is ez van, vagy mania epizodod van orvosi szavakkal elve, es ez tart "nyugton".

ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!