Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon kellemetlen ez, mit...

Nagyon kellemetlen ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokféle pszichiátriai gyógyszert szedek és annyira álmos, kába vagyok és még fürdeni sincs erőm, mit tegyek nagyon el vagyok keseredve pedig holnap orvoshoz kell menni
szept. 3. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik részével van bajod?

A felkeléssel? A levetkőzéssel? A víz érzèsével? A tiszta ruha kiválasztásával? Annak felvételével? Ha végig gondolod, akkor lehet ki lehet kerülni és akkor könnyebb lesz elérni a célod akkor is ha nem tradicionális vonalon.

szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj meg lezuhanyozni és készíts össze pár tiszta ruhát holnapra.
szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na én pont ezek miatt hagytam a francba az egészet(neked nem ajánlom!Meg senkinek)

Abból állt az életem hogy aludtam.hát ott b@ssz@ + akkor inkább leszek szarul mint kába

szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is vagyok így a zuhanyozással, fogmosással néha, én is szedek pár pszicho gyógyszert vagy egy rakat pszicho győgyszert (mihez képest)

Én azt szoktam csinálni, reggel korábban kelek, kicsit fb-ozok, megnézek mindent a gépemen, közben pár kv és magamhoz térek, de úgy h maradjon félóra a tisztálkodásra indulás előtt, és akkor már muszáj csinálni! Először fogat mosok mert valamiért az a nehezebb, aztán zuhany, öltözés és indulás. Ilyenkor este hiába lenne időm pl hajmosásra, most 6 óra múlt du., képtelen vagyok rá! De ha muszáj akkor muszáj, és ha hajmosás is kell reggel, adok magamnak fél órával többet.

szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gungasam ***** válasza:
Nem kell mindig fürdeni. Amikor fáradt vagyok , csak zuhanyozom. A gyógyszereket sokáig én is nagyon sokra tartottam és precízen szedtem. Néhány év alatt (10-15) rájön az ember, hogy a gyógyszergyáraknak már kurvára jól megy , ő maga meg még mindig beteg. Így aztán már nem annyira fontos és némelyikről eljutott hozzám több negatív vélemény is , ami elég lett ahhoz, hogy lemondjak róla . Az orvos dacára nem szedem be már évek óta a Cavintont (értágító lehetne) és a Betahisztint (szintén a hallásra keringés javító volna). Sajnos a gyógyszerek jelentős hányada csak rablásra lett kitalálva.
szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!