Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van rosszabb betegség a...

Van rosszabb betegség a bipoláris zavarnál ? Mert szerintem nincs.

Figyelt kérdés
Borzasztó ami velem történik már lassan 10 éve. Egy pokol. El nem tudok képzelni ennél rosszabbat. Legtöbbször csak fekszek a depressziótól és még ahhoz sincs erőm hogy felkeljek. Izzadok,alvászavar,rossz gondolatok. Vannak jobb pillanataim,de azok nem sokáig tartanak. Párkapcsolatom is tönkrement ez miatt és barátaim sincsenek. Le vagyok százalékolva. Elképesztő,hogy az emberi agy miket tud produkálni. Ezt egy egészséges ember soha nem érti meg. Sokszor mondták hogy lusta vagyok meg hogy minden fejbe dől el. Hát kívánom nekik hogy csak egy hétig legyenek bipolárisok. Szerintetek létezik ennél rosszabb ? Lehet hogy még a rák is jobb mert abbol kigyogyulhatsz ,de ebből soha. Életképtelen vagyok.
ma 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a nyaktól lefelé lebénulás rosszabb lehet. Vagy akár a vakság. Vagy vakság + süketség.


Meg láttam egyszer régen egy dokufilmet egy emberről, akit valamiért folyamatosan iszonyú fájdalom gyötört az egész testében. Beültettek neki valamit a gyomrába, amitől ez a fájdalom nem megszűnt, de lecsökken az addigi fájdalom kb 3-5%-ra. Nah, az az élet pokol lehetett!


Vagy vannak azok az emberek, akiknek folyamatosan celofánnal kell betekerni a testét, mert egy betegség miatt szinte nincs is bőrük... Az is szar lehet!

ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem skizoaffektív van, szerintem is borzalmas. :(
ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1es amit írt az is brutális lehet. 2es együttérzek. Amúhy nekem még a bipolárison kívűl szociális fóbiám és kényszerbetegségem van ami megint borzasztó tud lenni.
ma 14:16
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Étkezési zavaros vagyok 10+ éve.


Bocs, erre gyógyszer sincs, az orvosok 95%-a hisztinek titulálja, az összes pszichiáter, akinél eddig voltam, már szrik rá, "én menthetetlen vagyok", "sohasem gyógyulok meg", stb. mert nem passzolok a "jó beteg" kategóriába.

Bocs, bmeg, tízéven keresztül voltam súlyos beteg.


Szóval ja, marha jó így. Mindegy, csinálom magamtól, csak az meg 10x annyi energia.


Voltam 54-55 kilós, majdnem gyógyult, aztán visszaestem, meg voltam 35 kilós is, napokra a haláltól.

ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az #1-es vagyok, egyébként én is együttérzek. Közel 12 éve depresszióban szenvedek és nem tudok kimászni belőle. Volt már minden: pszichológus, pszichiáter, antidepresszáns (ez mondjuk segített valamennyit) életmódváltás, sport... De sehogy sem kaptam vissza az idegösszeomlásom előtti énemet. Pedig szerettem az lenni, aki előtte voltam. Sőt, imátam!
ma 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehéz összehasonlítani a különböző betegségeket, de tudok néhányat, amitől nagyon szenved az ember: progéria, ALS.
ma 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van rosszabb szerintem. Nyílván mindenkinek a saját nyomora a legrosszabb, de örök igazság, hogy mindig van lejjebb.


Számos fizikai betegség lehet minimum hasonlóan szörnyű, mint a te állapotod. Például a már említett teljes bénultság, vagy az ALS, ahol szép lassan elsorvad a tested, miközben végig épp elméd van és a végén megfulladsz.


Mentális betegségből szerintem egy demencia, alzehimer sokkal rosszabb. Nem tudok ki vagy, hol vagy, mi történik

ma 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 adenin ***** válasza:
Együttérzek, ezek tényleg borzasztó dolgok. Szerintem mindennél van rosszabb, de egy bizonyos szint alatt már nincs értelme összehasonlítani.
ma 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!