Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyen jó a mentális...

Hogyan legyen jó a mentális állapotom?

Figyelt kérdés

Házipraktikákat várok!


Pszichológushoz nem birok elmenni ,mert nem vállal egyik sem.

Pszicháterhez járok ,de a gyógyszerek nem használnak.



ma 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Először ahogy ránéztem a kérdésedre az jött le hogy kamu, de másodszorra is. Mi az hogy nem vállal egy pszichológus sem? Ez így nem létezik, főleg mert egy pszichológus orvos, akinek kötelessége vállalni téged. És időpontot ad, nem pedig vállal. A pszichiáter pedig egy sokkal komolyabb dolog. Aki pszichiáterhez nem járni szoktak sűrűn, hanem elmész egy vizsgálatra, az első vizsgálaton még csak beszélgettek. Ha ő úgy itéli meg akkor pszichológushoz küld el téged, ha pedig úgy gondolja akkor egyéb orvoshoz pl neurológus. Ha a pszichiáter valamit diagnoztizálna rajtad pl skizofrénia depresszió stb... akkor nem hozzá kéne visszajárnod hanem terápiákra járnod, vagy gógyszeres kezelést kapnod, legrosszabb esetben be kellene költöznöd egy pszichiátriára (akkor nem ide írkálnál kérdéseket). Ha viszont igaz a kérdés akkor sportolj
ma 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok azt elfelejtettem hozzá tenni hogy ha a pszichiáter valami fajta kezelést írna fel neked akkor kontrollra kéne vissza menned hozzá.
ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akarattal. Semmilyen orvos és pszichológus nem tud segíteni, ha te magad nem akarod a változást, addig fölösleges kör minden.
ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es

Háromnál voltam egyiksem vállal csak irányítgatnak ,de annak az a vége ,hogy nem vállal egyik sem.

ma 11:47
 5/6 A kérdező kommentje:

1-es

Igaz a kérdés sajnos

ma 11:48
 6/6 A kérdező kommentje:

A pszicháterem sem mond semmit.

Csak felírja a gyógyszereimet és kész.

Nem irányít el pszichológus nem mond semmit.

ma 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!