Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom elviselni a mentális...

Nem tudom elviselni a mentális állapotomat, mit tehetnék? 19/F

Figyelt kérdés
nagyon szar gyerekkorom van. Családom nincs jóformán, egyetemista vagyok. Senki nem szeret, rengeteg fájdalmat éltem át a család miatt. Sokszor sírok metrón vagy bárhol, és állandóan megtudom magam sérteni. Pszichológust nem akarok, nem fog segíteni. aki pszichológusba hisz, az idiota.

2023. okt. 17. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
4%

Már idősebb vagyok nálad, de megértelek maximálisan.

Valamikor szar gyerekkorom volt:(

Nincs barátod,akivel kibeszélhetnéd? Ez a legjobb ilyenkor, magamról tudom.


F/Bp

2023. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Ha egyszer rájössz arra, hogy az életben minden keserűség egy másik síkon boldogságként csapódik le, akkor megvilágosodsz. Van, aki erre csak 30 körül jön rá, és tanácsot nem is lehet adni ehhez, mert saját ráébredés szükséges hozzá. A lényeg, hogy minden agy a körülményektől függően ugyan akkora mértékben szenved, mint amekkora mértékben élvezkedik, legyen az ember csöves, vagy milliárdos. Azon belül már csak a dolgokhoz való hozzáállás a lényeg.
2023. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

"Pszichológust nem akarok, nem fog segíteni. aki pszichológusba hisz, az idiota."


Hát pedig más nem fog segíteni terápián kívül. Vagy esetleg próbáltad már, hány szakembernél jártál? Nekem konkrétan a 3. Lett a "befutó"


Gyakorlatilag külső segítségkérésen kívül nem tudsz tenni semmit. Nem tudom hova jársz egyetemre, de pl nálunk van néhány ingyenes alkalom (SZTE)

2023. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Manócska1 ***** válasza:
szerintem is menj szakemberhez. ha gondolod nekem is kiöntheted a szíved. 44 /nő
2023. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!