Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy minden jó legyen?

Tesoekhoevagod kérdése:

Mit tegyek hogy minden jó legyen?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, ezt meg magyarázni, meg fogalmazni is nagyon nehéz, kérlek ne bántsatok emiatt, már elegem van mindenből, szörnyű a családi hátterem, apa bünöző volt, sose volt itthon, mindig a prostituáltakhoz ment, ha nem oda akkor a börtönben ült, és 9 éves koromban pedig meghalt, a családom elég szegény, és régen is az volt, ráadásul egyáltalán nem tudnak gyermeket nevelni, ők nem értenek meg semmi olyan dolgot, alig foglalkoztak, foglalkoznak velem. mindent rám hagytak, nekem alapvetően is van mentális betegségem ami enyhe értelmi fogyatékosság, kóros fejlődési zavar, valamint feltehetően személyiség zavar is, 6 hónapja kialakult nálam egy pchszihotikus Zavar is, amire fel írtak 6 hetes gyógyszeres kezelést, viszont csak pár napig, maximum egy hétig szedtem, mert el múlt hamar, és hasonlít kicsit a mostani helyzetre, de lehet hogy nem csak ez a zavar van most kialalakulóban, hanem más is. most teljesen tanácstalan vagyok, egyébként is egyedül vagyok, barátaim sincsenek, és senki akihez fordulhatnék, magamra maradtam, és attól félek ha nem kapok időben segitséget, akkor feladom... Már meg fordult a fejemben az öngyilkosság, nagyon nehéz ez az egész, tényleg nem tudok már mit csinálni, és nem akarom megint ugyanazt át élni, mint fél évvel ezelőtt, nekem ez nem megy.. 16 év alat rengeteg nehéz dolgon mentem keresztül, túl sokat szenvedtem már, nekem ez nem megy.. hangulatingadozásaim is vannak, és egyébként úgy érzem egyre csak szakadok el a külvilágtól, gyakori már hogy nem értek meg elsőre dolgokat, szememmel is másképp látom a világot, és úgy érzem mintha nem lennék önmagamban hanem mintha, például komában lennék, valami ilyesmi, ezt nehéz meg fogalmazni, elmondani, naphosszat csak a számítógép előtt ülök, és internetezek, zenét hallgatok csak hogy elviselhetőbb legyen, és ne gondolkodjak, nem mehetek csak úgy el orvoshoz, vagy szakemberhez, a szüleim tudta nélkül, de én ezt nem szeretném elmondani nekik, nem tudom hogy mondjam el nekik, már kezdem elhanyagolni is magam, szomorú vagyok, és állandóan öngyilkosságra gondolok, olyan mint a depresszió, most nagyjából ennyit tudok el mondani, sürget az idő.

szept. 14. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szólnod kell valakinek. Iskolában esetleg megbízol valakiben ? Suli orvos vagy 1 tanár esetleg a gyermekorvosod?
szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Iskolába Nem rég kezdtem rendszeresen járni, nem illeszkedtem még be. tanárban meg bízok de vele nem tudok nyugodtan beszélni.
szept. 14. 20:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kellene segítséget kérned.
szept. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs pszichológus/szociálpedagógus az iskolában?

Ha nincs, és tényleg megbízható a tanár,akkor kérd meg,hogy ha tud,szakítson rád időt.

szept. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok Teljesen beszámítható most, én ön és közveszélyes vagyok, ez most csak az eleje, fog ez súlyosbodni és egyszer kiderül de addig rengeteget szendvednék, és Mivel nem lennék magamnál bármi történhetne, ezért kéne még most kitalálni valamit ameddig még valamennyire tudatomnál vagyok, már egyre kevésbé ismerem fel a külvilágot, furcsán látok mindent, és a hangokkal is probléma van..
szept. 16. 20:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha van kivel beszélned,tedd meg mihamarabb
szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a Baj Hogy nincs.
szept. 16. 23:04
 8/11 anonim ***** válasza:
De hisz te mondtad hogy megbízol az egyik tanárodban
szept. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az igaz. de Nincs ideje beszélni velem, meg valszeg azt mondaná szüleimnek mondjam el.
szept. 17. 14:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan elfoglalt, de ezt ne te döntsd el. Lehet,hogy fogadna. De ha nem is,pofon nem vág, ha megkérdezed
tegnapelőtt 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!