Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Enyhe felnőtt autizmussal,...

Enyhe felnőtt autizmussal, ADHD-val, szociális szorongással lehet kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nem vizsgáltattam ki magamat de a tüneteim alapján a 3 közül valamelyik tuti van nekem vagy akàr mind a 3 csak enyhén. Nehezen tudok kapcsolatot kialakítani emberekkel. Munkahelyem van de tényleg csak annyit kommunikàlok velük ami a feladataim ellátàsához szükséges, ezen felül nem bìrom a tömeget a zajt , mostanában nehezen tudok fókuszálni bármire is ,minden jàr a fejemben keresztbe kasul de teljesen le vagyok fagyva. Párkapcsolatom màr volt viszont újat kialakìtani képtelen vagyok. Tudom hogy egy szakember segítsége lenne a legjobb de oda sem merek elmenni meg az anyagi vonzatai sem kecsegtetőek.
szept. 13. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha valóban ez a diagnózisod és nem sima kimerülés, vagy trauma utáni reakció, akkor óvatos legyél a kapcsolatokkal, mert hamar kerülhetsz méltatlan helyzetbe, miután megszoksz valakit, nehezen fogsz szakítani, akkor is ha toxikus számodra, megcsal.

Nehéz lesz méltó kapcsolatot találni, inkább olyanokat fogsz, ami megalázó, veszélyes, testileg, lelkileg. Tudom mert nekem ez a bajom és én így jártam, a 2 egyetem elvégzése sem segített rajtam.

szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Férfiként elég nehezen de lehet

Nőként nyilván lehet bármikor minden további nélkül

szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Szerintem màr évek óta velem van csak most jöttem rá.
szept. 13. 15:30
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Persze 2 es, nőként minden könnyű, igaz te kis incel? Bezzeg a nők
szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
F vagyok de én tudom hogy velem van a gond nem màssal a nőkkel főként nem. Nálam "rosszabb" kinézetű férfi ismerőseimnek kb mindig van kapcsolatuk ha nem rendes de legalább 1-1 alkalmi. Nekem semmi,igazàból barátaim sincsenek 🙄
szept. 13. 15:59
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
2! Erre ne vegyél mérget! A férfiak többségé a "zűrös csajokat" nagyon hamar dobja! Egy mentális problémákkal küzdő nőhöz hihetetlen sok megértés meg türelem kell, egy olyan kapcsolat, amiben te totálisan alá vagy rendelve az ő kedvének, már ha hosszú távra tervezel, pár hétig kitart a nagy lelkesedés, de aztán jön a betonfal. Hidd el, tudom, volt már két exem, ilyen bajokkal, egy se maradt három hónapnál tovább velem, tudtommal egyiknek sincs stabil kapcsolata azóta se! nem ok nélkül, egyéjszakáshoz partnert egy nő -főleg harminc alatt- könnyen talál, de mikor mondjuk már 40 és híre megy, hogy "zakkant" akkor idővel nem fog kelleni senkinek.
szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 férfiaknál ha meg hìre megy akkor alapból red flag? 😃
szept. 13. 16:59
 8/12 anonim ***** válasza:
7! Eléggé, úgy csináld, hogy ne menjen, de mondom a nők se járnak jobban, egyik exem mostanra férfigyűlölő is lett, pont a sok rossz tapasztalata miatt, hogy ennek a sok rossz tapasztalatnak elsősorban az ő kezeletlen mentális állapota az oka, azt sajnos nem érti úgy tűnik.
szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem merült fel, hogy szakemberhez fordulj? A szorongás kezelhető, az ADHD is. Az autizmus esetén is sokat lehet segíteni, mert általában nem önmagában okoz problémát, hanem a ráépülő szorongás és depresszió.


Persze megértem, ha anyagiak vagy bármi miatt ez nem járható, csak nem is írtad, hogy felmerült volna.

szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%
Jajj de sok itt az önsajnáltatós férfigyülölő femináci, elhihetitek hogy nőként mindigis sokkal könnyebb lesz párt találni ez statisztikai tény
szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!