Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom olyan nőkkel/lányokk...

Nem tudom olyan nőkkel/lányokkal jól érezni magam, akik már lefeküdtek más pasival előttem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Voltak kapcsolataim az elmúlt 5 évben, de sajnos csak és kizárólag olyan lányokkal/nőkkel, akik már lefeküdtek mással előttem. Egyik ilyen kapcsolatom a csodával határos módon tartott 3 évig. A lány aztán szakított velem azzal az indokkal, hogy ő már nem hajlandó velem lenni annak a tudatában, hogy soha nem tudja nekem megadni azt, amire vágyok, és már rossz volt számára nézni, hogy emiatt gyakran letört vagyok.


Kamasz koromban volt utoljára olyan kapcsolatom, ahol a lány még ártatlan volt, és igazából annak ellenére, hogy majdnem 3 évig tartott a kapcsolat, soha nem feküdtünk le. Azt mondta hogy még várni akar vele, én ezt természetesen tiszteletben tartottam, nem erőszakoskodtam, de az az idő nem jött el a kapcsolat végéig. A kapcsolatunk úgy ért véget, hogy elment bulizni, és ott egy srác haza kisérte, majd pedig lefeküdtek. Ezt nekem telefonban mesélte el, és ekkor természetesen szakítottam vele. Ezen én már rég túl vagyok, nem kötnek semmilyen érzelmek ahhoz a lányhoz már. 8 éve történt ez az egész, akkor voltam 17 amikor szakítottam vele, most pedig 25 vagyok.


20-21 éves koromig tartott, mire úgy éreztem, hogy nyitott vagyok egy új kapcsolatra, és akkor jött a hideg zuhany, hogy a korombeli lányok egy jó nagy része már nem ártatlan. Ha ránézek egy korombeli szép nőre, csak arra tudok godnolni, hogy nevetségesen kis esély van rá, hogy még nem ért hozzá senki, így már nem visz rá a lélek, hogy oda menjek, és kezdeményezzek.


Nagyon félek attól, hogy egyedül fogok maradni, nekem nagy álmom, hogy családom legyen, (főleg azért, mert meglehetősen rosszak a családi körülményeim) amiről már kezdem úgy érezni, hogy nem fog soha megvalósulni, mert nem fogok tudni találni olyan nőt, akivel jól tudom magam érezni, és számára is szimpatikus vagyok.


Aki azt akarná javasolni, hogy menjek pszichológushoz, annak azt ajánlom, hogy spórolja meg magának az időt, és energiát, mert ezt a tanácsot figyelmen kívül fogom hagyni, nem fogok rá reagálni. Ennek az oka az, hogy voltam már pszichológusnál, és csak rontott a helyzeten, mert elment rá az időm és pénzem, cserébe meg semmit nem kaptam, megoldást a problémára pláne nem.


A tartalmas válaszokat előre is köszönöm!



szept. 5. 11:59
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

#9,10, ezek a válaszok tele vannak feltételezésekkel, és elfogult véleményekkel.


Szerintem igenis jól tudnám magamat érezni egy ártatlan lánnyal. Csak simán rosszindulatúság részedről hogy, már előre feltételezel ilyen negatív dolgokat.

szept. 5. 13:00
 12/29 A kérdező kommentje:
#9 Az meg egyáltalán nem igaz hogy én vissza gondolok erre folyton folyvást. Ez egyáltalán nem igaz, nem is értem, hogy honnét szedted.
szept. 5. 13:05
 13/29 Ypszilon1980 ***** válasza:
65%
Nem való neked kapcsolat még, nem vagy érett hozzá.
szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon el vagy rugaszkodva a valóságtól.

Már nem az 1950-es években élünk, amikor ezt el lehetett várni egy nőtől.

Akkor te miért nem vagy szűz?

Egy nő viselje el, hogy neked voltak kapcsolataid, de ez fordítva már nem megy?

Te beteg elme vagy.

szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%
Beteg
szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
73%
Nézz magadba! Ha ő se az első nálad, neked miért "járna" ez?
szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
45%

Pedig a 9-es alapvetően nagyon jókat írt! Kicsit talán tovább szőtte a dolgot, mint szükséges lett volna, de amit alapvetően írt, az nagyon igaz. Téged teljes traumatizált az első kapcsolatod, és ez a trauma beépült a tudatalattidba, azért érzed rosszul magad egy nem szűz lánnyal. A tudatalatti azt jelenti, hogy te nem gondolsz rá, nem is tudsz róla, mégis irányítja az érzelmeidet, döntéseidet.

Ez a szüzesség cucc teljesen irreális mértékben eluralkodott rajtad. Amíg ezen a szemüvegen át látod a nőket, hogy van szűz meg nem szűz, addig nem érdemes is kapcsolatban gondolkoznod, nem állsz rá készen érzelmileg. És ha ezt nem látod be, akkor sajnos tényleg kell a pszichológus is. (Ha belátod, az már fél siker, akkor már el tudsz indulni a fejlődés útján akár önerőből is.)

szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
41%
A birtoklási vágy tobzódik benned, nem a tesztoszteron!
szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
6. [link]
szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
12%

De értelmes válaszok vannak errefelé. Nőként úgyanúgy vagyok, mint a kérdező, és nem is vagyok már 14. Nincsen semmilyen traumám. Vannak olyan emberek akiknek ez prioritás. Ettől nem lesznek kesevebbek, sőt egy ilyen kapcsolat szorosabb is tud lenni, ha fejben is hűséget fogadnak egymásnak az emberek.


Kérdező, én még hiszek abban az opcióban, hogy van az a "kategória", akikért megéri az elveimből engedni. Ha fogsz találkozni ilyen nővel akkor lehet máshogy fogod látni. De a helyedben nem hagynám ki az ismerkedés, később csak szűkülni fog a kör. Kitartást! Kívánom, hogy találj egy aranyos és rendes lányt!

szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!