Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami jelentése az...

Van valami jelentése az álmoknak? Álmomban lefeküdtem a legjobb barátommal, azóta büntudatom van, és szorongásom.

Figyelt kérdés

Nem merek vele találkozni, nem tudnék a szemébe nézni, pedig csak álom volt. Bünmtudatot és szomorúságot érzek a párommal szemben.

Az álom a következő: voltunk egy szórakozó helyen, de tömve volt és átmentünk egy másik helyre ahol nem volt senki és ott megtörtént.

Jelenthet ez valamit? Egy hete történt, azóta nem merek vele találkozni. És ő nem érti miért. Hogyan léphetek túl ezen?


2008. okt. 12. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a szüleimmel és a nővéremmel is feküdtem már le álmomban nem hiszem, hogy bármi jelentése lenne:D Ja és a nővéremmel ráadásul buszmegállóban...
2008. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs komolyabb jelentőssége. Talán pont azért, mert a legjobb barátod, és sokat vagytok együtt, ezért álmodtad. Pár nap alatt elfelejted :)
2008. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az álom sokak szerint a tudatalattink "munkája", ami éjszakánként dolgozza fel a nappali problémáinkat.


Az álmod jelentése:

BARÁT Férfiálomban férfi barát: annak feleségét vagy partnerét jelenti. Női álomban jó barát, (olyan, aki csak haver) jelenti a barát valamelyik ismerősét, akire ébren nem mersz gondolni.

SZERELMESKEDÉS (Önmagáért beszélő álom)- Ha valaki olyannal szeretkezel, ami megdöbbent, esetleg irtóztat, akkor keresd azt a személyt, aki álombeli szeretkezőpartnered volt. Amennyiben ismeretségi, baráti körödben található, akor ő az, akire ébren nem mersz gondolni. Szeretkezni igen tiltott személlyel: bátorság, egyenes jellem, jó feladatmegoldó- és elemző képesség.

Nincs miért szégyenkezned!

2008. okt. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!