Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom olyan nőkkel/lányokk...

Nem tudom olyan nőkkel/lányokkal jól érezni magam, akik már lefeküdtek más pasival előttem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Voltak kapcsolataim az elmúlt 5 évben, de sajnos csak és kizárólag olyan lányokkal/nőkkel, akik már lefeküdtek mással előttem. Egyik ilyen kapcsolatom a csodával határos módon tartott 3 évig. A lány aztán szakított velem azzal az indokkal, hogy ő már nem hajlandó velem lenni annak a tudatában, hogy soha nem tudja nekem megadni azt, amire vágyok, és már rossz volt számára nézni, hogy emiatt gyakran letört vagyok.


Kamasz koromban volt utoljára olyan kapcsolatom, ahol a lány még ártatlan volt, és igazából annak ellenére, hogy majdnem 3 évig tartott a kapcsolat, soha nem feküdtünk le. Azt mondta hogy még várni akar vele, én ezt természetesen tiszteletben tartottam, nem erőszakoskodtam, de az az idő nem jött el a kapcsolat végéig. A kapcsolatunk úgy ért véget, hogy elment bulizni, és ott egy srác haza kisérte, majd pedig lefeküdtek. Ezt nekem telefonban mesélte el, és ekkor természetesen szakítottam vele. Ezen én már rég túl vagyok, nem kötnek semmilyen érzelmek ahhoz a lányhoz már. 8 éve történt ez az egész, akkor voltam 17 amikor szakítottam vele, most pedig 25 vagyok.


20-21 éves koromig tartott, mire úgy éreztem, hogy nyitott vagyok egy új kapcsolatra, és akkor jött a hideg zuhany, hogy a korombeli lányok egy jó nagy része már nem ártatlan. Ha ránézek egy korombeli szép nőre, csak arra tudok godnolni, hogy nevetségesen kis esély van rá, hogy még nem ért hozzá senki, így már nem visz rá a lélek, hogy oda menjek, és kezdeményezzek.


Nagyon félek attól, hogy egyedül fogok maradni, nekem nagy álmom, hogy családom legyen, (főleg azért, mert meglehetősen rosszak a családi körülményeim) amiről már kezdem úgy érezni, hogy nem fog soha megvalósulni, mert nem fogok tudni találni olyan nőt, akivel jól tudom magam érezni, és számára is szimpatikus vagyok.


Aki azt akarná javasolni, hogy menjek pszichológushoz, annak azt ajánlom, hogy spórolja meg magának az időt, és energiát, mert ezt a tanácsot figyelmen kívül fogom hagyni, nem fogok rá reagálni. Ennek az oka az, hogy voltam már pszichológusnál, és csak rontott a helyzeten, mert elment rá az időm és pénzem, cserébe meg semmit nem kaptam, megoldást a problémára pláne nem.


A tartalmas válaszokat előre is köszönöm!



szept. 5. 11:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
Ismét egy agysebész, aki azt gondolja, hogy a pszichológus arra való, hogy bekopog hozzá és rendbe hozza az életét.
szept. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Aztán akkor keress egy olyan lányt akinek az az elvárása, hogy te se feküdtél le előtte senkivel. Menni fog? Egyik félnek sem nagyon kivizelezhető ám...
szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
43%
Valószínűleg a lány csak veled nem akart sexelni de mással igen. Hid el nincs értelme a nők miatt rosszul érezni magad, nem érnek annyit.
szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Most végül is mit szeretnél?? 25 körüli hölgyet aki még érintetlen? Hajrá!😛
szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
#4 Nem kell feltétlenül 25 körüli legyen. Egy ártatlan lányt/nőt szeretnék, vagy egyedül jól érezni magam valahogy, de ezutóbbit nem tudom, hogy hogy csináljam.
szept. 5. 12:22
 6/26 anonim válasza:
25%
Ártatlan nő nincs.
szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
#1 Hát már megbocsáss, de akkor miért kér pénzt egy pszichológus? Na pont ezért nem fogok már többhöz elmenni.
szept. 5. 12:26
 8/26 anonim ***** válasza:
46%
Szóval pedofil vagy értem. El kell szomorítsalak kb 12 évesen már a nem C kategóriás lánykák is ivarérettek szóval ennél fiatalabbra adni a szintet meg tényleg megér mêg köröket az agykúrkászhoz
szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

Van egy problémád, van rá egy megoldás és mindenre hajlandó vagy, csak éppen arra nem. Most akkor elmondom neked, hogy miért kellene neked egy pszichológus, és feltehetőleg hosszabb távú terápia.


Amit leírtál az alapján neked van egy alap gyerekkori kicsit konzervatív, tisztelettudó elgondolásod a férfi-női kapcsolatról, ezzel semmi baj sincsen. Erre viszont az első kapcsolatodban, kamaszkorodban, ami fontos szocializációs állomás jött ez a trauma; a lány, aki a lovagias türelmeddel és tiszteleteddel visszaélt, és mással feküdt le, ráadásul a szüzessége volt, ami alapján visszautasított. Így a fejedben a probléma nem a jogos baj, tehát maga a megcsalás lett, hanem a szüzesség mint eszmei fogalom felértékelődött, hogy ezt vették el tőled. Igen, ezt a kapcsolatot lezártad, de az ebből fakadó traumát nem, mivel újra és újra visszatérsz ehhez, nem tudsz rajta túljutni. Minden további kapcsolatodban ez a meghatározó elem, hiszen a trauma úgy működik, hogy újra és újra át kell élni, nem tudsz tőle szabadulni, ez a te mintád. Tehát minden barátnőd aki nem szűz, az szépen megint az első lány lesz, aki téged megcsalt már a kapcsolatotok előtt, emiatt állandóan gyűlölni fogod őket.


Sosem lehetnek elég jók, hiszen a fejedben (tudat alatt) minden alkalommal ugyanaz játszódik le; megcsalt engem. Előbb utóbb ezekből szakítás lesz vagy a te részedről, aki megutálja a másikat, vagy az övékről, aki ahogy felvázoltad azt érzi, hogy nem okésak a dolgok, és nem is azok, hiszen te gyakorlatilag egy állandó zaklatott epizódban vagy. Tehát esélytelen számodra egy tartós kapcsolat. Ennél tovább megyek, ha találnál egy szűz lányt, azzal is problémád lenne (pl. nem menne a dolog, megfojtanád az állandó védelmezéseddel, stb.), hiszen a problémád sosem a szüzességgel volt, hanem azzal hogy téged a nők a kezdetektől fogva elárulnak és megcsalnak. Így a szüzességgel nem is lehet sosem megoldani.


Na most ebből te nem tudsz kijönni, hiszen van egy rohadt erős sémád, amit állandó jelleggel KELL ismételned. Azért kell neked egy jó terapeuta, aki ezzel tud kifejezetten foglalkozni, mert ő tudna ebben segíteni neked. Ezt a régi sérelemből eredő, fel nem dolgozott átprogramozódást segíteni tud javítani a kódban. Kb. most úgy néz ki a fejedben hogy nő=megcsalás, szüzesség=szerelem, viszont ezek a fogalmak így nem rendezhetőek megfelelő egyenletbe, nem ezekben a relációkban léteznek. De tényleg ne menj terapeutához, hogyha nem szeretnél sose boldog kapcsolatod, hanem szenvedni szeretnél magadban.

szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

#9 kiegészítése a hozzászólások alapján:


És nem, nem fogod magad egyedül sem jól érezni, hiszen a traumádban fogsz dagonyázni állandó jelleggel:


"Nekem nem lehet senkim, engem minden nő csak megcsal."

szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!