Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek voltak már gondjai...

Akinek voltak már gondjai tudatmódosítókkal (drog, alkohol, gyógyszer), mikor ismerte fel, vallotta be magának, hogy bajban van?

Figyelt kérdés
Minek kellett történnie? Illetve hogyan reagáltál rá? Sikerült kiszállnod belőle, vagy benne maradtál?

szept. 3. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Jelenleg is benne vagyok (alkoholizmus). Próbálok kiszállni, de nem megy.

Igazából mindig is tudtam, hogy gondjaim vannak, nem kellett történnie hozzá semminek sem. Sosem tagadtam magam előtt, hogy alkoholista vagyok, nem beszéltem be az ellenkezőjét. Már az elején tudtam, hogy csak ettől érzem jól magam, csak ilyenkor vagyok boldog. Már sok éve iszom napi szinten, de képtelen vagyok leállni.

Ha iszom, akkor is szar minden, de ha nem iszom, akkor még szarabb.

szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Ugyanez, csak nekem még nem jó minden nap inni.
szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor 23 éves koromban, nem volt áram, gáz a házamban télen, majd utána el is adtam Budapest 3. kerületében.


Utólag nem egyszerű feldolgozni, hogy elbuktam mindent

szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 milyen szenvedély betegséged volt?
szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4. Ez engem is érdekelne.
szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!