Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikerült alkohol függővé...

Sikerült alkohol függővé válnom vagy miért hiányzik az alkohol? (Többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Most ittam először életemben alkoholt. Elmentünk családi nyaralásra Egerszalókra. A testvéreim mivel már nagyobbak ők ittak és mondom én is kipróbálom. Elkezdtem inni és éreztem hogy kezdek elkábulni tőle. Mikor felálltam kicsit furcsa is volt hogy nem tudom olyan jól az egyensúlyomat tartani mint egyébként de nem voltam zavart meg semmi csak ittas állapotba kerültem. Aztán utánna még mondták a testvéreim hogy nyugodtan igyak velük még kicsit. Ittam még egy 2-3 felest és elég érdekesen kezdtem magamat érezni. Nagyon elvarázsolt állapotba kerültem Teljesen megváltozott az érzékelésem. Először kicsit furcsa is volt de nagyon élveztem. Azóta mióta haza értünk rossz hogy nem iszok. Ráfügghettem vagy miért hiányzik az alkohol?

júl. 25. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Másnaposságnak hívják. Kihevered. Igyál sok folyadékot!
júl. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ujdonsag varazsa, ezt ugy hivjak. Majd meg berugsz parszor, masnapos is leszel, aztan nem lesz olyan nagy moka. Vagy igen, es persze meg ra is fugghetsz, de egy alkalom utan ez nem tortent meg.
júl. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez normális, nem vagy függő
júl. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább maga az élmény hiányzik amit megéltél, nem pedig az alkohol.
júl. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyitől nem leszel alkohol függő.

Ez azért van ,mert jól esik az embernek egy kis kikapcsolódás egy kis öröm.

júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Érdemes lehet beugrani a pszichiátriára is ezzel, elég sok tünetegyüttesnek szokott fura, ritkán említett velejárója lenni, hogy az alkohol okoz egy brutál megkönnyebbülést, és szinte azonnal megvan a "gyere csak akkor" érzet, tényleges függőség nélkül is, illetve amint engedsz neki, már mintha aláírnál egy szerződést...
júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!