Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az elfogadható dolog, hogy...

Az elfogadható dolog, hogy frontin gyógyszerre alkoholt fogyasztok?

Figyelt kérdés
Azért csinálom ezt, mert azt vettem észre, hogy ilyenkor még jobban üt az alkohol, mint alapból. Ez hosszútávon lehet egészségkárosító?

aug. 1. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Így leépülsz és meg fogsz halni. Ilyen nem szabad.
aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez nagyon egészségkárosító!!! Ne csináld, mert így nagyon rövid életű leszel!
aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A saját érdekedben hagyd ezt abba. A gyógyszer üt ilyenkor erősebben, nem az alkohol. Az ilyen kísérletezésekből lesz sokszor véletlen öngyilkosság
aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon ugyanúgy jársz mint a drogosok, mert ez is drog ilyen formában, igaza van a 3-asnak. Én is próbáltam párszor, szerencsére rég volt! Hagyd abba, vagy gyszer vagy alkohol, durván tönkreteszi a májadat, plusz véletlen kinyírta magad!
aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Benzó + alkohol soha. Direkt rá van írva a gyógyszerre, hogy ne fogyassz alkoholt mellé. Mindkettő fasza depresszáns. Kombinálva a kettőt légzésleállás is lehet. Ha nem vagy balfasz akkor most abbahagyod a kombózást. Ha nyugtatót akarsz szedni, akkor nincs pia.
aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a hosszútávú egészségkárosító hatáson agyalnod, a rövidtávú halál gondolata közelebb áll hozzád.
aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem durván melós nap után ha otthon is keményen rádobom magam az elvégzendőkre, fizikailag is, akkor szokott előfordulni, hogy kb 60%-a a normál elpilledős adagomnak hozza az aludni vágyást, ráadásul órákkal hamarabb, tehát esélyem nincs másnaposnak lenni, viszont ugyanúgy beadja. Arra az egyre kell nagyon ügyelni, hogy tisztálkodás megtörténjen max 2 sör után :)
aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!